live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справа Гриняка: працівники ГПУ ухиляються від виконання рішення суду, - адвокат

Захист генерала МВС Володимира Гриняка заявляє, що працівники ГПУ не дотримуються норм чинного законодавства і ухиляються від виконання рішення суду

Про це у Facebook написав адвокат генерала Гриняка Станіслав Іваницький:

Схоже, що безлад, який панує в ДСР ГПУ не знає меж і вже виходить далеко за обрії здорового глузду.

Сьогодні стало цілком очевидно, що окремі співробітники цього підрозділу не тільки не дотримуються норм чинного законодавства, а й злістно ухиляються від виконання рішення Суду.

Так, 14.03.18р. слідчий суддя Печерського районного суду, задовольнив нашу скаргу та поклав на орган досудового розслідування обов'язок - негайно надати стороні захисту усі матеріали криминального провадження, що зібрані по справі, тим самим виконати вимоги ч.2 ст.290 КПК України.

Тобто суд, своєю Ухвалою визнав наші численні вимоги щодо надання усіх матеріалів цілком законними та обгрунтованими, водночас, суд визнав протиправною бездіяльність слідчого та прокурора щодо зволікання і перешкоджання у наданні стороні захисту доступу до усіх матеріалів провадження.

Однак, таке справедливе рішення суду чомусь зовсім не переконало слідчого у цілковитій хибності обраної ним правової позиції (відео 2), та вочевидь не призвело до його усвідомлення того, що він тривалий час діяв в протиправний спосіб та грубо порушував процесуальні права сторони захисту.

На жаль, від виконання Ухвали Суду слідчий категорично відмовився, а саму копію цього документа, яку я йому офіційно вручив, демонстративно кинув на підлогу.

Після цього, виходячи з ліфта ми випадково зустріли прокурора (відео 3), який є процесуальним керівником по справі, але судячи зі всього, він був не дуже радий нас бачити. Однак, йому все ж таки довелося поспілкуватися з нами, оскільки він довго не міг викликати ліфт та втекти від нас.

Всім нам добре відомо, що виконання Рішення Суду є загольнообов'язковим для усіх громадян України, однак, на думку деяких співробітників ДСР ГПУ, такий обов'язок на них чомусь не розповсюджується.

Таке відверте нехтування нормами КПК та умисне ухилення від виконання Ухвали Суду, підтверджує наші аргументовані доводи про те, що за стінами ДСР ГПУ чинне законодавство України не діє, рішення суду ігноруються, а діють лише нездорові амбіції деяких посадових осіб і панує повне беззаконня та свавілля.

Але найцікавішим є той факт, що після того, як ми звернулися до слідчого з законною вимогою - негайно виконати вищезгадану Ухвалу та надати матеріали провадження, слідчий безпідставно викликав охорону і змусив нас покинути приміщення ДСР ГПУ.

В мене, як в захисника по справі та й взагалі, як в пересічного громадянина, вже не залишилось жодних сумнівів, що ця кримінальна справа не має нічого спільного з законом і справедливістю, а спрямована лише на те, щоб звинуватити Гриняка у злочинах, які він не вчиняв, та "повісити" всі смерті на Майдані на нього. Щоб в подальшому, керівництво ДСР ГПУ могло під штучним приводом приховувати свою повну бездіяльність і заспокоювати народний гнів, публічно заявляючи про примарний прогрес у розслідуванні справ вбивства Небесної Сотні.

 

 

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати