live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Додаток для Chrome захистить ваш профіль від зламу, запам'ятовуючи "інтернет-почерк". Як це працює

Стартап Typing DNA представив альтернативний спосіб двофакторної аутентифікації - додатковий рівень безпеки, який відправляє унікальні коди на окремий пристрій (зазвичай телефон), щоб переконатися, що хтось ще не намагається ввести ваш пароль на ноутбуці

Про це пише Tech Crunch.

Технологія заснована на тому, що TypingDNA дозволяє користувачам перевіряти свою особистість, не використовуючи телефон.

Замість цього користувач просто вводить свій логін і пароль на одному пристрої, потім TypingDNA аналізує те, як були введені ті чи інші символи, і за швидкістю і типу введення людини підтверджує, що це дійсно вона.

Таким чином, програма дозволяє користувачем підтверджувати свою особистість, використовуючи тільки один пристрій.

Технологія визначення унікальності "інтернет-почерку" включає в себе типізацію набору за двома принципами - скільки часу займає натискання однієї клавіші і як довго користувач її утримує. За словами творців, ці зразки унікальні - це можна перевірити прямо на сайті TypingDNA.

TypingDNA Authenticator - Animation

У компанії також розповіли, що з часом система звикає до особливостей введення користувача і, отримавши достатній рівень помилкових спрацьовувань, буде помилятися тільки на 0,1%.

Розробники відзначили, що користувачі друкують інакше, ніж зазвичай, по безлічі причин, однак технологія без проблем може вивчити відразу кілька типів введення від однієї людини.

Стартап планує працювати з інтернет-компаніями і продавати їм свою технологію. Але для популяризації, його творці вже запустили безкоштовний додаток для Chrome, який працює як альтернатива двофакторній аутентифікації для широкого спектра сервісів, включаючи Amazon Web Services, Coinbase і Gmail.

Читайте також: Купи собі нишпорку. Як гаджети стали занадто розумними

  • Нещодавно анонсували смартфон, створений фахівцями DarkMatter, компанії в сфері комп'ютерної безпеки, із схожими характеристиками. Він виключає стеження, просто відключаючи електроживлення мікрофона і камери пристрою, коли ви, наприклад, ведете конфіденційні переговори.
  • ФБР заарештувала гендиректора компанії Phantom Secure, яка займається продажем захищених смартфонів BlackBerry і Android. Відомство вважає, що організація займалася поставками пристроїв для злочинних організацій по всьому світу
  • Тим часом виявилося, що в Новому Орлеані роками таємно тестували систему прогнозування злочинів. Заснований на гроші ЦРУ стартап Palantir під прикриттям благодійності таємно забезпечував поліцію спеціальним програмним забезпеченням.
  • Гостям та співробітникам Білого дому заборонили використовувати особисті мобільні телефони під час перебування у західному крилі резиденції президента США.
  • Відразу кілька високопоставлених співробітників ФБР, ЦРУ і АНБ висловилися на тему шпигунства з боку китайських виробників смартфонів

 

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

16 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати