Кеті Перрі "вкрала" в 19-річного хлопця перший поцілунок. Тепер її звинувачують у харассменті

Відома співачка поцілувала хлопця, який до того жодного разу цього не робив. Через це її почали звинувачувати у харрассменті й дорікати неналежною поведінкою

На інцидент звернуло увагу видання People.

11 березня в ефір вийшов новий сезон телешоу 'American Idol', в першому випуску якого взяв участь 19-річний Бенджамін Глейз з Оклахоми.

Під час прослуховування журі, до якого входять Кеті Перрі, Лайонел Річі і кантрі-співак Люк Брайан, музиканта почали розпитувати про його біографію.

З'ясувалося, що він працює касиром і ще жодного разу не цілувався (це питання обігравало назву пісні Кеті Перрі "I kissed a girl"). Перрі вирішила це виправити і попросила Глейза поцілувати її в щоку - а потім різко повернулася і поцілувала його в губи. Глейз, до загальних веселощів, від несподіванки оступився і впав.

Прослуховування Бенджаміна Глейза на "American Idol"

Виявилося, Глейзу поцілунок не сподобався. Хлопець розповів, що він родом з консервативної сім'ї і сподівався відкласти момент першого поцілунку до справжньої закоханості.

В інтерв'ю The New York Times Глейз сказав, що поцілунок був "трохи некомфортним", і уточнив, що відмовився б цілуватися з Перрі, якби вона його про це прямо попросила. "Я знаю, що безліч хлопців були б в захваті від цього, але не я. Я дуже хотів, щоб мій перший поцілунок був особливим", - пояснив Глейз.

Після цього американські ЗМІ почали писати про "делікатний", "небажаний" і "насильницький" поцілунок з боку Кеті Перрі, який порушує принцип згоди.

Деякі прямо звинуватили її в харассменті, заявивши, що такі епізоди недоречно пускати в ефір в епоху #MeToo.

"Маленький безневинний жарт. Якщо подумати, то це комплімент. Лестить, ну правда. Хтось знаменитий, старший за віком обдаровує тебе увагою, про яку багато хто тільки мріє. Приймаюча сторона ввічливо це відхиляє. Так в чому проблема?" - написав журнал Salon.

Видання дійшло висновку, що Перрі, звичайно, і близько не Гарві Вайнштайн - але вона все одно зробила те, що не мала права робити. Просто тому, що не подумала, що це може комусь не сподобатися.

Сам Бенджамін Глейз поспішив заявити, що не вважає те, що трапилося за харассмент. У себе в інстаграмі він написав, що не скаржиться на поцілунок і не ображений на Перрі - що б про це не писали в газетах.

"Мені треба було бути готовим виступати в будь-яких обставинах. Так, мені стало некомфортно в тому сенсі, що я ніколи не цілувався і не очікував чогось подібного. Але моя головна мета - достукатися до людей за допомогою загальної любові до музики, а не провокувати агресію або конфлікти".

Глейз також розповів, що після прослуховування на телешоу познайомився з дівчиною на ім'я Керрі, і представив її пресі. За словами Глейз, їх перший поцілунок був саме таким, як він мріяв: "Так, поцілунок з Кеті Перрі був першим, але поцілунок з Керрі - першим справжнім".

Сама Керрі назвала інцидент на телешоу "прикольним" і пораділа за бойфренда, який цілувався зі знаменитістю.

Довідка:

Що таке харассмент?

Харассмент - це загальний термін для цілого списку вчинків, які зачіпають або принижують людину, створюють несприятливу обстановку, викликають почуття сорому або лякають. Це можуть бути і висловлювання, і жести, і дії - від свисту слідом на вулиці до примусового сексу.

Що за рух #MeToo

Під хештегом #MeToo люди розповідають про те, як стали жертвами сексуальних домагань.

Флешмоб почався з допису американської акторки та співачки Аліси Мілано. У своєму Twitter вона написала: "Порада від друга: якщо всі жінки, які пережили сексуальне домагання, напишуть "Я також", ми зможемо показати людям масштаб проблеми".

Мілано закликала всіх, хто мав справу з домаганнями, підтримати акцію.

У деяких дописах не уточнювалося, про кого саме йдеться, натомість хтось прямо звинуватив конкретних людей. Найбільше дісталося Гарві Вайнштайну — його звинуватили в домаганнях до понад сорока відомих жінок.

Хто такий Вайнштайн

Гарві Вайнштайн - один з найвпливовіших голлівудських продюсерів. Стрічки, створені за його участі, неодноразово завойовували "Оскар", який вручає Американська кіноакадемія, в різних номінаціях, в тому числі за кращий фільм.