live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко затвердив порядок перетину росіянами українського кордону

Президент Петро Порошенко увів в дію рішення РНБО "Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз нацбезпеці у сфері міграційної політики"

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, уряду доручено забезпечити у місячний строк розробку та внесення на розгляд парламенту змін до законів "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" та "Про прикордонний контроль". Йдеться про запровадження стосовно іноземців, насамперед громадян Росії, та осіб без громадянства, які походять із держав міграційного ризику, механізму попередньої перевірки підстав для в'їзду в Україну.

Крім того, Кабміну доручено підготувати зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства, а також за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні.

Читайте також. Хто і як з 1 січня має проходити біометричний контроль. Пояснення прикордонників

Уряд також має забезпечити у місячний строк удосконалення механізму інтегрованого управління кордонами, передбачивши, зокрема заходи із функціонування чотирирівневої системи контролю за в'їздом та перебуванням в Україні іноземців та осіб без громадянства.

Також, згідно рішення РНБО, має бути підготовлений і затверджений у двомісячний строк порядок реєстрації іноземців, осіб без громадянства та їх паспортних документів у пунктах пропуску через державний кордон України, а також внесення відомостей про іноземців або осіб без громадянства до відповідного реєстру.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Зазначимо, що 1 березня Рада національної безпеки і оборони підтримала проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" та запропонувала президентові внести його на розгляд Верховної Ради.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на українсько-російському кордоні системою біометричного контролю обладнали 157 пунктів пропуску.
  • З 28 грудня було запроваджено тестовий режим  біометричного контролю  під час в'їзду в Україну з Росії.
  • Як пояснювали прикордонники, представники країн, щодо громадян яких рішенням РНБО запроваджено біометричний контроль, надаватимуть відбитки пальців незалежно від того, біометричні в них паспорти чи ні.

новини партнерів

11 грудня, 2018 вівторок

10 грудня, 2018 понеділок

11 грудня, 2018 вівторок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати