Скандал з використанням даних 50 млн користувачів Facebook: голову компанії Cambridge Analytica відсторонили


фото: Appleinsider
Правління британської консалтингової компанії Cambridge Analytica відсторонило генерального директора Александра Нікса на тлі звинувачень компанії у зловживанні даними 50 млн користувачів Facebook

Про це повідомляє видання ABC News.

З'ясувалося, що представники ради директорів таємно записали коментарі Нікса, які той зробив у звіті британському четвертому каналу.

Таким чином, ці та інші звинувачення, як пояснили у компанії, не відображають цінності та роботу фірми, а його відсторонення демонструє серйозність, з якою правління розглядає це порушення.

Також представники Cambridge Analytica попросили Олександра Тайлера стати виконуючим обов'язки виконавчого директора компанії, поки остання знаходиться під слідством британських чиновників через використання даних користувачів Facebook.

  • Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2106 році дані профілів 50 млн користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних начебто було створення програмного забезпечення для передвиборчої кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа для передбачення електоральних рішень.
  • Facebook звинувачення відкидає і зазначає, що дані були надані компанії Cambridge Analytica користувачами добровільно.
  • 20 березня Єврокомісія заявила, що вимагає пояснень у Facebook щодо несанкціонованого використання персональних даних користувачів під час передвиборчої кампанії Трампа. 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати