Охорона не пускатиме до Ради депутатів, які не дозволять сканувати свої речі, - Парубій

Працівники Управління державної охорони мають повноваження не пускати до приміщень парламенту тих депутатів, які відмовляються від сканування своїх речей

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає Еспресо.TV.

"Охорона може не пустити, і охорона не буде пускати. Вона не може затримати, вона не може заарештувати, але вона може не пустити людину, яка відмовляється через сканер провести свої особисті речі", - пояснив Парубій.

Голова Верховної Ради зазначив, що після ухвалення змін до закону про держохорону він негайно дав доручення встановити спеціальні пристрої для сканування речей.  Він також додав, аби народні депутати не відчували приниження від огляду речей та одягу, він спеціально доручив встановити сканери.

"Щоб не було елементу перевірки, а був елемент сканування", - заявив Парубій.

  • Нагадаймо, у вівторок, 20 березня, Верховна Рада ухвалила законопроект №8155 про зміни до закону  про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", за яким українським нардепам і урядовцям заборонили приходити на роботу зі зброєю
  • Раніше повідомлялось, що народний депутат Надія Савченко приїхала до Верховної Ради, де в неї виявили зброю і гранати та вивели із сесійної зали.

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати