live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЄБРР і ЄС дадуть 1,15 млрд євро Україні, Грузії та Молдові на розвиток малого і середнього бізнесу


фото: REUTERS
Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз нададуть 1,15 млрд євро Україні, Грузії та Молдові на підтримку малого та середнього бізнесу

Про це повідомляє сайт ЄБРР.

"Кредитна лінія "ЄС-Бізнес-ЄБРР" (EU4Business-EBRD) дозволила малим і середнім підприємствам у таких галузях, як виробництво, роздрібна торгівля, сільське господарство та харчова промисловість, транспорт, послуги та охорона здоров'я поліпшити свою продукцію, посилити свій експортний потенціал та прийняти стандарти та технічні норми ЄС", - заявила заступник гендиректора з політики добросусідства та переговорів щодо розширення Єврокомісії Катарина Матернова на конференції високого рівня в Тбілісі.

Кредитна лінія EU4Business-EBRD діє з вересня 2016 року .Понад 100 грузинських компаній отримали 60 млн. євро. Проекти за цією кредитною лінією варіюються від інвестицій у машинобудування до складних програм, де компанії мали можливість використовувати безкоштовну технічну допомогу, що надається міжнародною командою експертів. Половина проектів, що фінансуються в Грузії, представлені компаніями, розташованими в регіонах за межами Тбілісі.

Кредитна лінія EU4Business-EBRD також доступна в Молдові та незабаром запрацює в Україні. Це дасть змогу місцевим малим і середнім підприємствам отримувати вигоди, пов'язані з угодами про вільну торгівлю з ЄС.

новини партнерів

9 грудня, 2018 неділя

9 грудня, 2018 неділя

8 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати