live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Едуард Ставицький за допомогою "тітушок" почав потужну рейдерську атаку на мережу АЗС "БРСМ-Нафта"

Керуюча компанія "Євро Пауер" (торгова марка "БРСМ-Нафта") заявляє про рейдерське захоплення автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" колишнім міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким та найнятими їм "тітушками"

21 березня 2018 року понад 40 АЗС "БРСМ-Нафта" були заблокованими невідомими людьми. У мережі АЗС "БРСМ-Нафта" заявили, що блокування станцій почалося одночасно по всій Україні, близько 22:30.

На сьогоднішній день оператором господарської діяльності автозаправних комплексів під брендом "БРСМ-Нафта" є компанія "Євро Пауер". Власником і засновником торгівельної марки "БРСМ-Нафта" є Андрій Біба.

Згідно з повідомленням, представники компанії "Євро Пауер" не давали згоди на переоформлення майна і не підписували довіреностей або будь-яких доручень про передачу майна мережі АЗС "БРСМ-Нафта".

"Євро Пауер", як керуюча компанія мережі АЗС "БРСМ-Нафта", має чинне право користування об'єкта. Всі умови договору оренди з боку "Євро Пауер" виконуються в строгій відповідності, дисципліна оплати і прямого цільового використання об'єкта оренди не порушується. Будь-яких офіційних документів, листів, повідомлень або претензій з боку як власника, так і орендодавця про розірвання договору та про те, що компанія "Євро Пауер" повинна примусово звільнити об'єкт або передати його за актом передачі, не надходило. Передбачені договором законні підстави для його розірвання відсутні. Згідно з даними держреєстру, речових прав на нерухоме майно, власники об'єктів АЗС не змінювалися з моменту укладення договору ", - повідомили в компанії" БРСМ-Нафта ".

"Претензії та дії рейдерів Едуарда Ставицького, який прикривається охоронною фірмою "Гранд" (яка не має при собі ліцензії на таку діяльність і не надають органам поліції будь-які, що засвідчують свої повноваження, документи), є злочинними і кваліфікуються як перешкоджання законній господарській діяльності і самоуправство. Від цих невстановлених осіб надходять погрози фізичної розправи співробітникам ТОВ "Євро Пауер", а також були спроби незаконного заволодіння майном, що належить нашій компанії. На сьогодні нам достеменно відомо про відсутність будь-якого офіційного документа, як то рішення суду, яке б набрало законної сили, на підставі якого "Євро Пауер" зобов'язаний покинути даний об'єкт. Не існує навіть відповідного судового розгляду з цього приводу ", - відзначили в компанії.

Як зазначає видання Enkorr, за рейдерською атакою на майно компанії "Євро Пауер" стоїть екс-міністр енергетики Едуард Ставицький і громадянин Нідерландів Рональд Піпер, який відомий як глава голландського інвестиційного фонду FreezeOil Fund, який восени 2014 року заявив про придбання частки в мережі "БРСМ -Нафта ". Пізніше стало відомо, що на FreezeOil Fund була переоформлена частка екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

Між керуючими компаніями мережі АЗС "БРСМ-Нафта" і Фонд FreezeOil немає ніяких ділових відносин, а інформація про внесення зазначених Фондом іноземних інвестицій в українську економіку є недостовірною.

Фонд FreezeOil Fund STAK і Роланд Піпер взагалі не здійснював в українську економіку ніяких інвестицій, що підтверджується листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в особі першого заступника міністра М. Нефедова від 17.07.2017 на адвокатський запит про реєстрацію іноземних інвестицій на території України від Інвестиційного фонду FreezeOil Fund STAK або Голови ради цього Фонду Роланда Піпера в період з 2014 року. Мінекономіки офіційно повідомило, що інформація про державну реєстрацію будь-яких інвестицій від зазначеного Фонду в Мінекономрозвитку не надходила.

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

10 грудня, 2018 понеділок

9 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати