live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Громадська рада доброчесності припиняє участь у відборі суддів

У понеділок, 26 березня 2018 року, о 11.00, Громадська рада доброчесності проведе брифінг, де офіційно заявить про свій вихід з процесу кваліфікаційного оцінювання суддів та озвучить причини такого рішення

Захід відбудеться в Українському кризовому медіацентрі за адресою вул. Хрещатик, 2, Український дім, повідомляється на офіційному сайті Ради.

"Менше, ніж за рік Вища кваліфікаційна комісія суддів України хоче переатестувати понад 5 тис. суддів. 23 березня одна з колегій ВККС за півтори години встигла провести співбесіди із 9 суддями.

Це лише підтверджує, що кваліфікаційне оцінювання - конвеєр, єдина мета якого - зберегти суддям посади та відзвітувати про "успішне завершення" реформи.

Як наслідок, вже у “реформованих” судах опиняться і судді Майдану, і суддя, які часто відвідують окуповані території, що загрожує національній безпеці країни, і судді, статки яких не відповідають задекларованим доходам, і судді, які причетні до ухвалення  свавільних рішень, які стали предметом розгляду ЄСПЛ", - йдеться у повідомленні.

У Громадській раді впевнені, що на суддівському конвеєрі ВККС влаштовує суддям "псевдоперевірку їхнього професійного рівня та доброчесносності".

"Порушуючи закон та Конституцію ВККС зробила все для того, аби громадськість не змогла перешкодити цьому конвеєру. Більше того, своїми рішеннями Комісія дала зелене світло усім суддям, які ухвалювали рішення проти учасників Революції Гідності", - заявляють там.

Тому аби влада, "розхвалюючи досягнення судової реформи" перед українцями та міжнародними організаціями вкотре не використала громадськість, "Громадська рада доброчесності вирішила припинити свою участь у квазіпроцесі очищення суддівського корпусу". 

Участь у завтрашньому брифінгу візьмуть усі члени Громадської ради доброчесності.

новини партнерів

22 січня, 2019 вівторок

21 січня, 2019 понеділок

22 січня, 2019 вівторок

21 січня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати