live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Опора" перевірила роботу депутатів Львівської міськради: найменша фракція виявилась найефективнішою

Громадська мережа "Опора" провела моніторинг діяльності депутатів Львівської міської ради

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Результати виявились парадоксальними. Найменша фракція Львівської міськради, яка налічує лише чотири депутати - "Українська Галицька Партія" - працює найефективніше.

"Цей показник, який визначила "Опора", він більш ґрунтується на кількісних показниках, на статистичних даних, і тутдійсно він напевно показує дисциплінованість депутатів у виконанні своїх депутатських повноваженнь. І тут ми дякуємо за таке визнання", - наголосив очільник фракції "Українська Галицька партія" у Львівській міськраді Тарас Чолій. 

Під час моніторингу експерти "Опори" досліджували діяльність усіх семи партій, представлених у львівській ратуші. Ефективність роботи депутатів оцінювали, виходячи з вимог українського законодавства та практик
незалежного врядування.

"Коли депутат мав можливо не завжди ідеальні показники, але він міг сказати, показати хороший показник - і щодо відвідуваності, і щодо інструментів сесійної роботи, щодо прийому громадян, щодо звіту, можна було стверджувати, що такий депутат буде мати значно вищу комплексну оцінку, аніж ті депутати, які можуть мати 100%  відвідуваність, скажімо, і хороший прийом громадян, але при цьому він (депутат)  чомусь забуває звітувати", - пояснив аналітик громадської мережі "Опора" Тарас Радь.

А ще експерти провели опитування громадської думки. І тут пальма першості теж - в "Української Галицької Партії". Депутати цієї фракції результатам опитування не дивуються, адже, кажуть, саме з громадою працюють
найбільше.

"Ми, як маленька фракція, не маємо можливості впливати безпосередньо в раді на вирішення питань, але ми намагаємося достукатись до людей, щоб була громадська думка, щоб ми мали підтримку громади. Завдяки цьому, при підтримці громади, ми досягаємо успіхів", - зауважив депутат "Української галицької партії" у Львівській міській раді Мирослав Данилків.

Провели експерти і особистий моніторинг депутатської діяльності. З усіх шістдесяти чотирьох обранців "Львівської міської ради" – найвищі у рейтингу ефективності - Мирослав Данилків та Юлія Гвоздович, які є депутатами фракції "Українська Галицька партія".

"За останні 25 років влада не досить сильно отримувала довіру від мешканців. І це перш за все для мене, особистий мій такий виклик – повернути трішечки хоча би довіри до влади, до молодих політиків, які прийшли щось змінювати", - зазначила депутатка Львівської міськради Юлія Гвоздович.

Результати моніторингу, проведеного громадською мережею "Опора", засвідчили певний феномен українського політичного життя - найменша партія працює краще ніж давно розкручені політичні бренди. А в "Українській
Галицькій партії" запевняють - їхні представники у всіх інших органах місцевого самоврядування працюють так само відповідально.

 

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

19 жовтня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати