//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Влада на місцях завищує тарифи на опалення у середньому на 13%,- Нацкомісія

Органи місцевого самоврядування встановили тарифи на житлово-комунальні послуги вищі, ніж до того запровадила Національна комісія

Про це йдеться у повідомленні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Після проведення децентралізації повноваження з встановлення тарифів частині суб’єктів господарювання перейшли до місцевих органів влади.

"Отримавши такі повноваження деякі органи місцевого самоврядування розпочали встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги значно вищі, ніж раніше встановлювала Комісія”, - повідомляє прес-служба.

Читайте також: У 2018-му українців чекає багато змін: вищі зарплати, дешевші авто, дорогі цигарки

За даними НКРЕКП, більшість органів місцевого самоврядування завищують ціни на комунальні послуги: у середньому на теплову енергію на 18,1% та 13,4% на централізоване опалення.

У заяві йдеться, що під час встановлення НКРЕКП тарифів на вищезазначені послуги, цими органами місцевого самоврядування чинився тиск на Комісію, а саме - накладання мораторіїв на підвищення тарифів, спроби притягнення до кримінальної відповідальності Голови та членів Комісії тощо.

"Однак, як показують приклади, у разі встановлення тарифу самим органом місцевого самоврядування ці тарифи значно зросли. Це в свою чергу підтверджує думку про непослідовні та популістські дії деяких органів місцевого самоврядування з питань обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги по відношенню до регулятора", - додають у Комісії.

новини партнерів

‡агрузка...

21 березня, 2019 четвер

21 березня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати