live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Мінекономрозвитку розповіли, що очікувати від вільної торгівлі з Ізраїлем

У Мінекономрозвитку впевнені, що вільна торгівля з Ізраїлем відкриє нові двері для українських підприємців та скасує мито на 80% промислової продукції з України

Про це в ефірі Еспресо.TV заявила заступниця міністра економрозвитку та торговий представник України Наталія Микольська.

Україна закінчила переговори про укладення вільної торгівлі з Ізраїлем. Лише торік українські підприємства експортували до цієї країни товарів та послуг на суму понад $781 млн.

Микольська зазначила, що ринок Ізраїлю для українців, з одного боку, є історичним і традиційним, з іншог боку, є складним через потенційно високого рівня мит, оскільки в межах Світової організації торгівлі Ізраїль має право піднімати мита на товари у деяких випадках до 280%.

“Другий важливий момент, цей ринок є складний для продуктів харчування деяких видів у зв’язку з релігійними обмеженнями на території держави Ізраїль. Тобто усім відома кошерна їжа”, - пояснила Микольська.

Заступниця міністра додала, що при цьому ізраїльський ринок доволі багато імпортує.

“Лише у 2017 році Ізраїль імпортував на суму $609 млрд, це є величезна сума. Покупець з доволі високою споживчою спроможністю. Відповідно, для нас відкриваються нові можливості, оскільки одразу зі вступом у силу угоди у нас буде можливість безмитно експортувати близько 80% промислової продукції, значну частину харчової продукції, нас також очікує поступове скасування мит для іншої продукції”, - заявила Микольська. 

новини партнерів

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати