live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Компанія "РОСАВА" модернізує потужності виробництва легкових шин. Новини компанії

Масштабна модернізація, яка відбувалася на "РОСАВІ" за останні роки, не припиняється. Навпаки, вона набирає обертів

До прикладу, лише минулого року встановлено нове технологічне обладнання відомих європейських фірм: сучасні комплекси зі складання шин, лінія інспекції якості, 10 шт. форматорів-вулканізаторів на 52 ” тощо. А вже на початку цього року в заводській лабораторії встановлене нове устаткування для розробки гумових сумішей - професійний випробувальний безроторний прилад - реометр MDR 3000 Professional виробництва компанії MonTech, Німеччина.

Та нещодавно до підприємства надійшли три з десяти запланованих форматорів-вулканізаторів на 52" мод. 400-52 UZYM13 компанії UZER MAKINA, (Туреччина). Вони будуть розміщені у цеху вулканізації шин основного виробництва, поряд з тими, що уже встановлені минулого року. Отже монтаж четвертої лінії форматорів-вулканізаторів для легкових шин за час модернізації розпочався.

Нове обладнання забезпечить додатковий випуск конкурентних шин від 15 до 18 дюйма. Загальний обсяг випущеної за рік продукції залежатиме від обраного типорозміру. Наприклад, при вулканізації шин типорозміру 215/65R16 Solazo річний обсяг становитиме 375 тисяч штук. Проте найважливіший результат - повна відсутність будь-яких дефектів шин після вулканізації. Про якість наголошує і керівництво підприємства.

"Головний наш принцип полягає в прагненні перевищувати очікування водіїв щодо якості шин, комфорту й безпеки руху. Споживач для нас – понад усе! І ми, особливо зараз, намагаємося працювати професійно, впроваджуємо нові технології і інновації задля того, щоб наші із споживачами симпатії ставали обопільними, а бренди ROSAVA та PREMIORRI приносили лише задоволення тим, хто їх обирає. Тому колектив підприємства на чільне місце поставив якість продукції", -  коментує генеральний директор Олександр Даліба. 

null

null

 

Все по темі

новини партнерів

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати