live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Прокурор у справі Гриняка відмовився виконати ухвалу суду, - адвокат

Захист генерала МВС Володимира Гриняка заявляє, що вже друга ухвала слідчого судді досі не переконала співробітників ГПУ в тому, що вони порушують норми КПК

Про це адвокат Станіслав Іваницький написав у Facebook:

Печерський районний суд Києва вже вдруге виніс Ухвалу про визнання дій слідчого та прокурора протиправними та зобов'язав їх негайно надати стороні захисту усі матеріали кримінального провадження і речові докази.

Однак, вже друга Ухвала слідчого судді, досі не переконала окремих співробітників ДСР ГПУ в тому, що своїми незаконними діями вони істотним чином обмежують конституційне право підозрюваного Гриняка на захист та порушують норми КПК.

Як ви бачите на відео 2, прокурор по справі від виконання цих двох Ухвал - категорично відмовився, а також вже традиційно намагався уникнути спілкування з нами та виставив нас за двері.

Матеріали провадження знову надаються в обмеженій кількості, а речові докази не надаються взагалі, попри те, що наявні вже 2 Ухвали, які прямо вказують на обов'язок слідчого та прокурора - негайно надати усі матеріали провадження та речові докази.

Порожня обіцянка прокурора надати усі матеріали кримвнального провадження та речові докази - не виконана. Тим самим, остаточно знищено залишки нашої довіри до слідчого та прокурора.

Очевидно, що окремі співробітники ДСР ГПУ не тільки порушують законодавство та ігнорують рішення судів, але й не відповідають за свої власні слова.

 

 

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати