live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гоніння протестантів у Росії: не дають проводити зустрічі, зносять молитовні будинки

Будинок молитви у Тулі
фото: livejournal.com/trubchyk
У Росії влада продовжує гоніння християнських громад, не пов'язаних із РПЦ, зокрема, у Тулі суд постановив знести незареєстрований Молитовний дім євангельських християн, пастору якого тричі було відмовлено у реєстрації, а в підмосковному Воскресенську поліція зірвала богослужіння в євангельській церкві "Слово життя" і оштрафувала пастора

28 березня Тульський обласний суд скасував рішення суду першої інстанції, який дозволив використовувати Дім молитви євангельських християн-баптистів. Тепер будівля має бути знесена, передає правозахисний портал Сова.

Наприкінці березня стало відомо, що ще 3 серпня 2017 року Привокзальний районний суд Тули відмовився задовольнити позов міської адміністрації про знесення житлового будинку, в якому розташований Будинок молитви євангельських християн-баптистів "Свята Трійця". Посадовці вимагали визнати його самобудом.

Адміністрація Тули оскаржила це рішення і 22 березня 2018 року Тульський обласний суд скасував рішення районного суду і постановив знести будівлю.

Віруючі намагаються оскаржити рішення обласного суду. Будинок, в якому є і житлові приміщення, і зал для богослужінь, був побудований у 2013 році без необхідного дозволу, однак експертиза встановила, що загрози для оточуючих він не несе.

Громада планувала зареєструвати цей новобуд спочатку як житловий будинок, а потім як Молитовний дім, але у 2014-2016 роках пастор тричі отримував відмови у реєстрації та введенні в експлуатацію будівлі.

Тим часом, дії співробітників поліції призвели до того, що лідер Церкви християн віри євангельської "Слово життя" у місті Воскресенську Московської області був оштрафований під надуманим приводом після того, як було зірвано богослужіння, повідомляє “Релігія і право”.

Представники Церкви "Слово життя" оскаржили це рішення у Воскресенському міському суді. Церква у місті діє, як релігійна група і входить до Асоціації християн віри євангельської "Церкви віри".

Пастора звинувачували у тому, що ще 17 грудня 2017 року на зборах громади він нібито примушував до прийняття "своєї релігії" двох чоловіків. Захисник Захарчука Олександр Фомічов відзначав, що протокол складений із порушенням термінів і з неправильним зазначенням часу, коли проводилося богослужіння. 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати