live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Завод ім. Малишева у Харкові отримав замовлення на кілька "Оплотів", кожен з яких коштує 50 млн грн, - ЗМІ


фото: YouTube
Після успішного виробництва партії танків "Оплот" для Таїланду, у Харкові розпочнеться випуск цих унікальних машин для потреб української армії

Про це повідомляє ICTV.

Розробку вперше було продемонстровано 2008 року, а на озброєння вона потрапила 2009-го.

Проте, з початком війни українські зброярі ремонтували Т-64 та Т-80 з так званих танкових цвинтарів, позаяк виробництво "Оплотів" тоді було "нечуваною розкішшю".

Головною якісною відмінністю "Оплота" є унікальний динамічний захист, завдяки якому пробити панцир практично не можливо.

Цілі, яку не міг би знищити Оплот не існує, переконують на заводі, вогонь можна вести 4-ма видами озброєння, зокрема 125-ти міліметровою гарматою.

Танк влучає у мішень на відстані 5 км навіть на ходу. Панорамний прицільний комплекс дозволяє контролювати ситуацію навколо без обертання ствола, тепловізор вираховує ворога на відстані 10 км, а антилазерна система "Варта" збиває приціл ворога.

  • Замовлення на виробництво "Оплотів" для внутрішніх українських потреб надійшло на завод ім. Малишева влітку 2017 року, однак до тепер там були зайняті виконанням контракту з Таїландом, котре було успішно завершено наприкінці березня 2018-го.

новини партнерів

16 грудня, 2018 неділя

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати