live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Samsung Electronics" відкрила нові комп'ютерні класи у Вінниці, Львові та Дніпрі. Новини компанії

"Samsung Electronics Україна" відкрила нові комп'ютерні класи у Вінниці, Львові та Дніпрі в рамках освітнього проекту "IT-школа Samsung" за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти

Про це повідомляє прес-центр компанії

З поміж близько 250 претендентів, по 15 учнів, які успішно пройшли вступне тестування, приступили до занять з програмування в кожному з міст на базі спеціально обладнаних класів. Завдяки сучасному обладнанню та професійним викладачам навчання буде максимально ефективним, а випускники отримають сертифікати та підгрунття для продовження розвитку кар’єри у ІТ сфері.

Церемонії відкритя комп'ютерних класів відбулись за участі представників міських відділів освіти, директорів шкіл, а також керівництва "Samsung Electronics Україна". Учні "ІТ-школи Samsung" з нагоди відкриття отримали цінні подарунки від компанії Samsung.

"IT - це компетентність майбутнього, яка включена в концепцію Нової української школи. "IT-школа Samsung" – це важливий проект корпоративно-соціальної відповідальності, який дозволить працьовитим дітям розкрити свій потенціал. До того ж, курс є абсолютно безкоштовним. Ми раді повідомити про досягнення мети по  розширенню географії проекту в цьому році і ще один крок на шляху до модернізації української освіти. Майбутнє належить молоді, і якісна освіта - запорука її успіху", - наголосив керівник відділу корпоративного маркетингу компанії Віктор Степаненко. 

Проект "IT-школа Samsung" стартував у 2012 році в Південній Кореї з реалізації додаткової ІТ освіти у 36 школах. Сьогодні освітня ініціатива має всесвітнє покриття та налічує більше 2500 “ІТ шкіл Samsung”, в тому числі реалізовується на території України протягом 2016-2018 навчальних років. Проект передбачає безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів об'єктно-орієнтованого програмування на основі неформальної освіти.

Підставою для участі в проекті є успішне проходження вступного тестування.  Наразі учасниками курсу є близько 90 учнів в у 5 школах Києва, Вінниці, Львова та Дніпра. Минулого навчального року кращі випускники особисто продемонстрували створені під час навчання додатки, серед яких конвертер величин, авторські розвиваючі ігри, месенджери з відкритим кодом і можливістю шифрування даних, під час спеціального заходу, організованого спільно з Міністерством освіти і науки України.

Програма розрахована на один навчальний рік, який складається з 5 основних модулів. У неї входять основи програмування на мові Java і C, об'єктно-орієнтоване програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, введення в системи управління базами даних на прикладі SQLite, а також введення в World Wide Web.

новини партнерів

14 грудня, 2018 п'ятниця

14 грудня, 2018 п'ятниця

13 грудня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати