live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

69 фрагментів тіл у трунах інших людей - результати ексгумації жертв Смоленської катастрофи


фото: ria.ru
Висновки експертів, які працювали над ексгумацією й експертизою 77 тіл загиблих у Смоленській катастрофі, шокують: у могилах інших жертв катастрофи було знайдено 69 людських останків від 26 осіб

Про це поінформувала видавництво РАР речниця Національної прокуратури Ева Бялик.

“Дослідження експертів, які працювали під час ексгумацій і судмедекспертиз жертв Смоленської катастрофи викликають шок: виявлено 69 фрагментів тіл 26-ти осіб, які були у трунах інших жертв катастрофи”,- заявила Бялік.

Дослідники виявили, що два тіла були підмінені. Підміна шести інших тіл була виявлена окружною військовою прокуратурою ще раніше. У деяких могилах, і навіть всередині трупів, були виявлені сторонні предмети: гумові рукавиці, пакети, пляшки й флакони з дезінфікуючими засобами.

Окрім того, документація з проведення судмедекспертиз жертв у Москві у 90% випадків має серйозні помилки. Так, російські експерти називали внутрішні органи загиблих, яких вони насправді не мали. Серед 30% загиблих судмедекспертизи у Москві зовсім не проводились.

Експерти вже провели 77 ексгумацій і підготували генетичні, токсикологічні та гістопатологічні експертизи. У лабораторіях Великої Британії, Італії та Північної Ірландії плануються експертизи на предмет наявності слідів вибухових матеріалів.

Тіла загиблих були одразу поховані після того, як їх перевезли з Росії до Польщі. Повторні експертизи в Польщі не проводились. Тому Національна прокуратура країни розпочала слідство у справі халатності відповідальних осіб в РП, які не взялися за проведення судмедекспертиз.

  • Нагадаємо, літак Ту-154 з польськими високопосадовцями та президентським подружжям на борту розбився під Смоленськом у 2010 році. 
  • Під час повторного вивчення тіл жертв Смоленської авіакатастрофи в труні стюардеси Наталії Янушко було знайдено рештки 5 інших осіб.
  • У труні Леха Качинського, який загинув у авіакатастрофі під Смоленськом у 2010 році, знайшли фрагменти тіл двох інших людей.
  • Як заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, колишній прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск несе повну відповідальність за Смоленську катастрофу.

новини партнерів

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати