//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Facebook, Amazon чи Intel. Хто з гігантів вкладає більше грошей в дослідження та прогрес

У 2017 році компанія Amazon вклала в розробку і дослідження близько $23 млрд. Це більше, ніж будь-яка інша американська компанія

Про це пише Recode.

Amazon в минулому році збільшила обсяг інвестицій в подальші розробки майже на 50%. Незважаючи на це, в 2016 році компанія також була лідером американського ринку за кількістю інвестицій в розробку нових продуктів.

На другому місці за обсягом інвестицій в нові розробки знаходиться холдинг Alphabet, який вклав у 2017 році $ 16,5 млрд.

На третьому - Intel з обсягом інвестицій в $ 13,1 млрд. Також до п'ятірки увійшли Microsoft і Apple - $ 12,3 млрд і $ 11, 6 млрд відповідно. Лідером серед нетехнологічних компаній стала Johnson & Johnson - з об'ємом в $ 10,4 млрд.

При цьому в деяких сферах американські компанії не є лідерами. У минулому році світові інвестиції в стартапи, які розробляють алгоритми штучного інтелекту, досягли $ 15,2 млрд. З них 48% припало на Китай і тільки 38% - на США.

Фахівцями з японських університетів Тохоку і Хокайдо був розроблений робот, який може адаптуватися до фізичних каліцтв і показувати емоції болю

Штучний інтелект створив власну релігію: фізик Джанель Шейн за допомогою нейромережі вирішила перевірити, що буде, якщо поєднати декілька людських вірувань і звести їх у єдину систему

Вчені завантажили "мозок" хробака в робота, і той самотужки взяв його під контроль: науковці створили біологічно достовірну модель нейронної мережі круглого черв'яка і завантажили в простого робота з Lego.

Лабораторія реактивного руху NASA в Каліфорнії провела експеримент, щоб з'ясувати, хто швидше і краще керує безпілотним літальним апаратом - штучний інтелект чи професійний пілот.

Вчені Каліфорнійського університету навчили штучний інтелект визначати, як будуть розвиватися відносини пари, ґрунтуючись на записи їхніх голосів.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

23 березня, 2019 субота

22 березня, 2019 п'ятниця

23 березня, 2019 субота

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати