live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для України оптимальна модель лотерейного ринку Великої Британії, - гендиректор УНЛ


фото: Samaa TV
Україні слід запровадити кращі європейські практики в організації ринку лотерей, і модель, яка діє у Великій Британії, є оптимальною для нашої країни

Про це заявив генеральний директор Української національної лотереї Андрій Бочковський.

"Ми постійно наголошуємо, що виступаємо за те, щоб взяти модель Великої Британії і перенести її в Україну. В УНЛ працює лотерейна система і лотерейні термінали, аналогічні тим, які працювали у Великій Британії, коли їх закуповували. Як орієнтовну модель лотереї ми ще у середині 90-х одразу взяли досвід Великої Британії як найбільш розвиненого ринку. Цей підхід залишається актуальним і у даний час", - сказав Бочковський.

За словами гендиректора УНЛ, зараз міністерство фінансів і Кабінет міністрів рухаються в правильному напрямку, намагаючись навести лад на лотерейному ринку.

"Я впевнений, що в Україні буде розвинений, цікавий, прозорий і соціально відповідальний ринок лотерей у найближчому майбутньому. Це тільки питання часу. Міністерство фінансів і Кабінет міністрів рухаються в правильному напрямку. Без труднощів не відбувається жоден проект. У кінцевому підсумку ринок лотерей буде схожий на ринок Великої Британії або Франції, хоча, звичайно, і не без своїх особливостей", - зазначив Бочковський.

Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про те, що лотерейний ринок потрібно легалізувати, оскільки гроші від легалізації вже закладені в бюджет на 2018 рік.

"Ми принципово вимагаємо регулювання цієї діяльності, важливо цей ринок впорядкувати і зробити цивілізованим. Це мільярди податкових надходжень, які держава втрачає щорічно", - сказав міністр.

новини партнерів

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

14 липня, 2018 субота

13 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати