live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українська стрічка про "Розстріляне відродження" отримала приз за режисуру на кінофестивалі у Нью-Йорку


фото: Facebook
Український фільм "Слово" про культурний рух "Розстріляне відродження" отримав відзнаку Міжнародного кінофестивалю у Нью-Йорку

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Дипломна робота режисера-випускника Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого Ігоря Висневського отримала нагороду за найкращу режисуру Best Director in a short film кінофестивалю New York City International Film Festival (NYCIFF).

Короткометражний фільм "Слово" заснований на реальних подіях, що відбувалися у під час особливого періоду в історії української літератури та мистецтва, що згодом отримав назву “Розстріляне відродження”.

"У 20-х-30-х роках XX століття українська культура зазнала неабиякого розквіту. Найкращі її представники - більш ніж 200 письменників, художників, поетів, музикантів та їхніх сімей - жили у харківському "Будинку радянських письменників України "Слово". Саме з них у 1933 році розпочались масштабні репресії української інтелігенції та її знищення сталінською владою", - йдеться у повідомленні.

Щорічний Міжнародний кінофестиваль у Нью-Йорку NYCIFF був заснований у 2010 році як платформа для талановитих кінематографістів-початківців з різних країн світу, які прагнуть продемонструвати свої роботи в Нью-Йорку. Фестиваль відомий повним циклом взаємодії з кіновиробниками: від перших показів до зустрічей з дистриб’юторами та відбірниками.

новини партнерів

16 грудня, 2018 неділя

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати