live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві з’явиться "антикорупційна" гаряча лінія

Депутати Київської міської ради прийняли рішення щодо створення гарячої лінії, куди зможуть звернутися усі мешканці столиці з інформацією про випадки корупції у виконавчих органах

Про це повідомляється на сайті Київміськради.

Окрема гаряча телефонна лінія дозволить киянам анонімно повідомляти про випадки корупції у виконавчому органі Київради (КМДА), райдержадміністраціях, комунальних підприємствах та установах місцевого рівня.

"Такі процедури існують у всьому цивілізованому світі, відтепер будуть і у нас. Нова система має забезпечити повну анонімність викривачам, гарантії збереження конфіденційної інформації, унеможливлює викривлення чи втрату особливої інформації, встановлює чіткий алгоритм розгляду повідомлень про корупцію і порядку передачі їх на розгляд поліції чи спеціалізованих антикорупційних органів. За три місяці система має повноцінно запрацювати”, - зазначив ініціатор рішення Андрій Осадчук.

Повідомлення на гарячу лінію можна буде подавати в усній (за допомогою засобів телефонного зв’язку) або письмовій формі. Письмові повідомлення надсилаються за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 01044, або безпосередньо передаються в Уповноважений підрозділ з поміткою "Гаряча лінія" або "Антикорупційна гаряча лінія". Письмові повідомлення також можуть бути надіслані на електронну адресу Гарячої лінії.

Передбачається, що результатом анонімних звернень киян стане ініціювання відповідних перевірок і розслідувань.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати