live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінінфраструктури хоче закрити внутрішні води України для російських суден


фото: cruiseinform
В Україні можуть заборонити російським суднам входити у внутрішні водні шляхи України

Відповідну пропозицію озвучили на нараді щодо судозаходів до закритих морських портів Криму та Севастополя, а також санаційних заходів, пов'язаних із будівництвом мосту через Керченську протоку, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.  

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Ларвенюк повідомив, що відомство збирається звертатися до РНБО щодо заборони входу російських суден у внутрішні води України через високий рівень терористичних загроз. 

"Це неприпустимо, коли в час агресії з боку Російської Федерації по річках України, де знаходяться об’єкти критичної інфраструктури,  ходять російські судна. Ми будемо ініціювати заборону ходу російських суден річками України", - зазначив Юрій Лавренюк.

Також, заступник міністра наголосив на посиленні взаємодії між всіма відомствами.

"Нам необхідно максимально посилити заходи щодо виявлення несанкціонованих судозаходів у закриті порти Криму та притягнення до відповідальності. Міністерство інфраструктури проведе аналіз суден - порушників за країнами-прапорами та судновласників, із подальшим вжиттям заходів щодо таких порушників".

 

новини партнерів

22 вересня, 2018 субота

21 вересня, 2018 п'ятниця

22 вересня, 2018 субота

21 вересня, 2018 п'ятниця

20 вересня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати