live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Полторак і Меттіс погодили точну дату поставки комплексів Javelin в Україну


фото: mil.gov.ua
Міністр оборони Степан Полторак заявив, що під час свого останнього візиту до США погодив з главою Пентагону Джеймсом Меттісом дату постачання в Україну протитанкових систем Javelin

Про це йдеться у інтерв'ю Полторака, опублікованого на ВВС.

"Я завжди казав, що "Джевеліни" в Україні будуть своєчасно. І під час останнього мого візиту (до США) 2 лютого цього року ми домовилися з міністром оборони Меттісом про дату. Я точно знаю, коли вони будуть, ми до цього готуємося. Ми відібрали людей і готуємо їх. Вони проходять теоретичну підготовку, вивчають різні протитанкові системи, не тільки "Джевеліни"", - зазначив міністр оборони.

Полторак остаточно погодив з Меттісом дату поставки в Україну комплексів Javelin

Точну дату, коли протитанкові установки будуть в Україні, Поторак не зазначив. Також сказав, що занадто багато уваги приділяється установкам Javelin та переоцінюється їх важливість.

"Ми занадто багато уваги приділяємо "Джевелінам". Наприклад, "Джевеліни" стріляють на відстань 2 км, "Стугна" (Українська протитанкова ракета. - Ред.) - на 5 км. "Джевеліни" виконують трохи інше завдання, але самі по собі не вирішать всі проблеми на лінії зіткнення. Тому не треба переоцінювати важливість "Джевелінів", а використовувати їх тоді, коли буде потрібно - на важких та загрозливих напрямках.

Бо якби у нас там було 10 тисяч "Джевелінів", це одна справа, але коли в нас 35 цих установок - зовсім інша. Тому давайте ми спочатку їх отримаємо, а потім ви дізнаєтесь, як ми їх будемо використовувати", - додав Полторак.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати