//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В ЄС можна буде читати листування боса. Але лише якщо там йдеться про вас

25 травня на території ЄС вводиться нові правила регулювання конфіденційних даних, які дозволять співробітнику запросити всі дані про себе у роботодавця, навіть інформацію з особистого листування

Про це пише The Guardian.

Будь-який співробітник  може отримати дані про себе у роботодавця - у начальства буде 30 днів на збір всієї інформації, в тому числі електронних листів, оглядів продуктивності, інтерв'ю зі співбесіди, даних про зарплату, відвідування, дисциплінарні стягнення та навіть кадрів з камер відеоспостереження.

Якщо компанія видаляє будь-які дані, щоб запобігти розкриттю інформації після отримання запиту на доступ, то на неї можуть накласти санкції.

"Це може коштувати компаніям десятки тисяч євро, оскільки це дуже, дуже ресурсномісткий процес", - вважають експерти.

При цьому компанія не має права на запит однієї людини включати дані, які зачіпають особисту інформацію іншої людини. Це означає, пише видання, що всі ці записи повинні бути сильно відфільтровані і відредаговані.

Нові правила введені для врегулювання трудових конфліктів на роботі - це дозволить зібрати дані для судових розглядів.

При цьому немає причин, за якими будь-який співробітник не може зажадати ці дані про себе, просто з цікавості. Запити про доступ зазвичай дозволяють людині побачити копію інформації, яку організація має про неї, і подекуди регулювати захист особистих даних.

Читайте також: 6 професій майбутнього очима дизайнерів. Чого нам чекати

  • MIT Technology Review прогнозував, що у 2018 році зросте попит на 5 професій. Серед них спеціаліст з відновлюваної енергії, тренер алгоритмів, інженер-розробник штучного інтелекту, стрімер відеоігор та доглядальниця.
  • При песимістичному сценарії до 2030 року без роботи залишиться 800 млн осіб по всьому світу. Аналітики PwC вважають, що рано чи пізно з роботами доведеться конкурувати всім, але їх нашестя буде відбуватися хвилями.
  • Ринок праці змінюється в прискореному темпі, тож гнучкість і адаптивність - необхідні якості для Homo adaptus - нового класу співробітників, який з'явиться в 2018 році.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати