live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До України не пустили 10 тис. книжок російської пропаганди, спрямованої на дітей


фото: finsaver
В Україну не дозволили ввезти 10 тисяч примірників книги Олени Качур "Как жили на Руси" з території РФ

Про це повідомляє Держкомтелерадіо. 

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Якабу Трейд» у видачі дозволу  на ввезення з території держави-агресора книги Олени Качур "Как жили на Руси" (видавець – ООО «Манн, Иванов и Фербер», м. Москва) у кількості 10 тис. примірників", - йдеться у повідомленні.

Експертна рада з питань аналізу та оцінки видавничої продукції віднесла книжку "Как жили на Руси" до категорії видань, заборонених до розповсюдження на території України.

Експерти визнали, що у  дитячій книжці присутні ознаки пропаганди держави-агресора та практики фальшування історії Київської Русі, невизнання Української держави.

Відповідно до Закону України «Про видавничу справу» видавнича продукція, що містить матеріали, зміст яких спрямований на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, не може бути дозволена до розповсюдження на території України.

З 22 травня 2017 року Держкомтелерадіо надав дозвіл на ввезення 14 453 найменувань книжок з території держави-агресора, а також з тимчасово окупованих територій України. Водночас видали 46 відмов на підставі негативного висновку експертної ради. Ще 460 відмов надали через наявність не всіх документів, необхідних для отримання дозволу.

новини партнерів

15 листопада, 2018 четвер

14 листопада, 2018 середа

15 листопада, 2018 четвер

14 листопада, 2018 середа

13 листопада, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати