live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У столичному госпіталі відкриють відділення для лікування посттравматичного синдрому у ветеранів

Міністерство охорони здоров'я України планує відкрити у госпіталі "Лісова поляна" Оболонського району Києва відділення для лікування посттравматичного стресового розладу у ветеранів війни

Про це повідомляє МОЗ.

Таким чином МОЗ планує розширити профіль “Українського госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів "Лісова поляна". Госпіталь і надалі надаватиме послуги воїнам-інтернаціоналістам, але робитиме це якісніше, на засадах доказової медицини, додавши послуги у сфері психічного здоров’я.

Лікування тут буде доступним для усіх категорій ветеранів - і афганців, і ветеранів АТО, членів їх сімей та людей, які постраждали внаслідок військових дій. Найближчим часом буде оголошено конкурс на посаду керівника закладу, завданням якого буде покращити якість надання допомоги ветеранам.

"Сьогодні приблизно 40% усіх пацієнтів госпіталю лікують порушення психіки, поведінки та захворювання нервової системи. Водночас, у закладі немає жодного психолога або психотерапевта. Саме для цього створюється додаткове відділення. До роботи у новоствореному відділенні залучатимуть високопрофесійних фахівців, навколо яких у майбутньому буде формуватися навчально-практичний центр для спеціалістів з регіонів. Тут будуть впроваджені сучасні світові практики організації супроводу пацієнтів: від лікування до реабілітації та підтримки після повернення у громаду", - йдеться у повідомленні.

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) виникає внаслідок психотравмуючих подій. Світова статистика свідчить, що від 11% до 30% ветеранів з різних країн світу стикаються з з цим розладом. Достовірна статистика для України відсутня, водночас відомо, що охоплення послугами з підтримки психічного здоров’я ветеранів є недостатнім.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати