//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Оголошено переможців першого конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge

25 квітня в рамках iForum 2018 оголосили переможців першого в Україні конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge, організованого "Домом інновацій" та компанією "Borsch Ventures", за підтримки міністерства охорони здоров'я України

Церемонію відкрили засновник "Дому інновацій", бізнесмен і меценат Ігор Янковський і партнер компанії "Borsch Ventures", координатор Ради з розвитку інновацій при Кабінеті міністрів України Алла Олійник.

Всього на розгляд журі було надіслано 97 проектів з усіх регіонів України, але тільки 12 найкращих стартапів потрапили у фінал. Команди представили членам журі свої ідеї та розробки.

"Сьогодні ми дали хороший старт конкурсам медичних стартапів. Аналоги проектів, які презентували фіналісти, в світі вже існують, але нам важливо розвивати ці напрямки саме в Україні: з більш доступними технологіями і прийнятною ціновою політикою. Всі ідеї і розробки варті уваги, розвитку та інвестицій українського бізнесу, але особисто мене найбільше зацікавив проект команди LATRAX, який дозволяє полегшити життя пацієнтів з неврологічними розладами", - заявив бізнесмен і меценат Ігор Янковський.

"Конкурс з технологічними медичними стартапами в Україні проводиться вперше. Він явно показує нам, як організаторам, що потрібно ще багато працювати підприємцям, компаніям-конкурсантам, журі, так і нам, організаторам, щоб створити конкурентоспроможну інноваційну медичну екосистему в Україні", - зазначила партнер компанії "Borsch Ventures" Алла Олійник.

У церемонії нагородження переможців взяла участь в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. За її словами, Україна рухається в напрямку реформ та змін в системі охорони здоров'я.

Після нетривалої наради журі оголосило переможців у трьох номінаціях. У номінації "Проекти на рівні ідеї" переможцями стали:

- команда Esper Bionics і проект MUSIC- Med.

У номінації "Проекти на рівні прототипу" переможцями стали:

- сервіс Helsi.me, київська команда Adsorptive carbon dressing і команда LATRAX.

У номінації "Проекти з робочою моделлю і грошовими потоками" переможцем став:

- одеський стартап QROK MEDICAL (представник Георгій Ткаченко), який представив свою систему навігації і позиціонування для лікарень, за допомогою якої персонал медичного закладу зможе відстежувати переміщення мобільного устаткування і пацієнтів в межах лікарні.

"Дім інновацій" та його засновник Ігор Янковський підготували спеціальний приз і нагородили команду LATRAX поїздкою до Вільнюса (Латвія) на міжнародну конференцію Life Sciences Baltics 2018.

 Ігор Янковський вручає спеціальний приз команді LATRAX

Церемонія нагородження переможців

Журі та організатори з переможцями конкурсу біомедичних стартапів

новини партнерів

‡агрузка...

21 квітня, 2019 неділя

21 квітня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати