//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З голови гігантської фігури Ісуса в Польщі демонтують антену, що роздавала інтернет

Церква визнала, що з найбільшої у світі статуї Ісуса у польському місті Свебодзін линув інтернет-сигнал, і пообіцяла демонтувати антени

Про це пише onet.pl

В офіційній заяві курії єпархії Зеленогурсько-Гожувської заявили, що ці пристрої на верхівці статуї можуть ранити почуття людей, особливо віруючих.

Священик парафії Милосердя Божого у Свебодзіні Ян Романюк замовив демонтаж в найближчі дні, але не пізніше 10 травня. Крім того, в листі зазначалося, що попередні заяви парафії були неправдивими.

Тепер священик виклав зовсім іншу позицію, аніж раніше говорив журналістам.

З'ясувалося, що в 2016 році парафія уклала договір на безоплатне користування простором на фігурі Ісуса Христа, де й були встановлені пристрої для інтернет-передачі. В обмін на співпрацю парафія отримала безкоштовний візуальний моніторинг і доступ до широкосмугового інтернету. Зазначається, що жодних інших вигод парафія не отримала.

Інтернетом могли також користуватися паломники і туристи, які перебували поруч з фігурою Христа.

Представники курії також вибачилися перед журналістами.

"Від імені єпархіального єпископа дякую журналістам за вирішення цього питання та за інформування громадськості про це, і я шкодую про те, як засоби масової інформації були поінформовані у цій справі", - сказано в заяві.

  • Нагадаємо, польські журналісти виявили, що на вершині 33-метрової фігури Ісуса Христа в Свебодзіні встановили антени. Представники компанії, яка надає інтернет, запевнили, що це ініціатива священика місцевої парафії. Проте у самій парафії журналістам заперечили цю інформацію, заявивши, що нічого про це не знають.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати