live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін доручив створити "правильний" атлас світу

Незмінний президент Росії Володимир Путін доручив створити атлас світу, який би не перекручував "історичну і географічну правду" про назви тих чи інших об'єктів

На думку диктатора, російські назви зараз витісняються з карт світу, чому сприяє відсутність сучасних російський карт, передає прес-служба Кремля.

"Потурати, не реагувати на спотворення справедливості ми не маємо права", - наголосив він.

Зокрема, на засіданні опікунської ради Російського географічного товариства (РГО), він поставив завдання "підготувати новий російський Атлас світу, в якому всі подібні випадки будуть вірно трактуватися".

Президент зазначив, що адресує доручення Росреєстру, експертам РГО, а також Міністерству оборони.

  • Нагадаємо, 5 травня 2018 року відбудеться чергова інавгурація Путіна, який вже біля 20 років єдиноосібно керує Росією. Опозиція готує на цей день акції протесту під загальною назвою "Він вам не цар".
  • Президент Інституту Східного партнерства (Ізраїль), рабин Авраам Шмулевича вважає, що Путін готується розв'язати Третю світову війну, на що йому ще потрібно 10 років.
  • Водночас, експерти все частіше кажуть про загрозу розпаду Російської Федерації на окремі суверенні державі. На думку українського публіциста, громадського діяча й телеведучого Віталія Портникова, подібна доля може спіткати Росію за 50 років.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

22 січня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати