//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

День Гуцульської культури у Полтаві сприятиме внутрішньому туризму та підйому економіки Карпат, - Княжицький

Участь понад 200 представників фольклорних колективів та народних майстрів з Верховинського району Івано-Франківської області у Дні Гуцульської культури, що відбувся у понеділок, 30 квітня 2018 року, на Театральній площі міста Полтави є дуже важливим як з культурної, так і з економічної точки зору
Про це розповів голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності, народний депутат Микола Княжицький в ефірі Еспресо.TV.

"Сьогодні в Полтаві справді свято. Тому що вперше така велика кількість гуцулів привезли сюди свій настрій, свої пісні, свою музику. Сюди, в Полтаву - в духовну столицю України.

Ми звикли, що нашу Україну завжди ділили. Те, що ми намагаємося зробити, це Україну об'єднати, й розповісти полтавчанам, розповісти в центрі України, що є прекрасний, чарівний гуцульский край. Є фантастичні гори, ріки, природа, а найголовніше люди, котрих варто відвідати, куди потрібно приїхати", - пояснив політик.

За словами Княжицького, інтерес полтавчан та мешканців інших регіонів України до Гуцульщини сприятиме економічному пожваленню краю:

"Внутрішній туризм має такий величезний потенціал для розвитку України, який ми самі навіть не можемо оцінити".

Також він наголосив на важливості підписаної сьогодні угоди про співпрацю Верховинського району та Полтавської області, яка "допоможе людям, які живуть у важких умовах в Верховинщині", не просто економічно виживати, а презентувати свою культуру на Полтавщині, "яка дуже активно, дуже серйозно розвивається з економічної точки зору".

Окрім того, депутат запросив усіх бажаючих відвідати великий фестиваль, котрий розпочнеться 23 червня у Верховині.

  • Нагадаємо, сьогодні у Полтаві відбувавться День Гуцульської культури.
  • Захід проходиd за підтримки Полтавської державної адміністрації, а  також за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Верховинської районної ради та голови Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького.
  • Телеканал "Еспресо" - медіа-партнер заходу.
  • Верховинці були у Полтаві разом з головою ради свого району Іваном Шкіндюком.

новини партнерів

‡агрузка...

24 березня, 2019 неділя

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати