//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фундамент Десятинної церкви захопив російський піп Харон із фальшивим українським паспортом, - нардеп

Піп Російської православної церкви Московського патріархату Гедеон (Харон Юрій Самуїлович), на якого оформлено зведений на фундаменті Десятинної церкви МАФ, виявився громадянином Росії

Про це повідомив у Facebook нардеп Ігор Луценко, оприлюднивши копії паспортів Харона.

"Близько місяця тому ми розкопали дуже важливу інформацію стосовно Гедеона "настоятеля" малої архітектурної форми, котру протиправно спорудили на фундаменті Десятинної церкви люди з оточення Арбузова. Гедеон (справжнє ім’я Харон Юрій Самуїлович 10.06.1960 року народження) є громадянином країни-агресора. На першій світлині додаю копію його закордонного паспорту, виданого Росією десять років тому", - написав Луценко.

Народний депутат також додав фото копії українського паспорта Харона, назвавши документ фальшивкою.

"Громадянин Росії Харон має фальшивий український паспорт, виданий (чомусь) аж на Волині. Чому я так вирішив, що фальшивий? Тому що у мене є відповідь від Адміністрації президента, де чітко вказано, що документи на особу з таким ім’ям та прізвищем до комісії при президенті України з питань громадянства не надходили. Іншими словами, Україна у встановленому законом порядку громадянства такій особі не надавала", - зазначив Луценко.

Нардеп нагадав, що за законом не можна бути одночасно громадянином іноземної держави та громадянином України.

"Якщо навіть гіпотетично Харон колись, при розпаді СРСР, отримав громадянство України, він також отримав і російське громадянство, і мусив вийти з громадянства нашого. Або ми мали його такого громадянства давно позбавити. Але, ймовірно, все набагато простіше. Харону просто хтось із оточення Арбузова за часів Януковича підігнав "лівий" український паспорт. Фотокопія цього паспорту - на другому фото", - написав парламентар.

Луценко повідомив, що за зверненням Харона реєстратор незаконно зареєстрував право власності на будівлю площею 130 кв м на підставі рішення суду, в якому було вказано право власності лише на 60 кв м. Ця територія є особливо цінними землями Національного музею історії України, оскільки на них збудовано фундамент Десятинної церкви.

Депутат зазначив, що звернувся до СБУ і Державної міграційної служби, щоб вони вжили заходів для заборони Харону в’їзду до України.

Власні джерела Еспресо.TV в СБУ повідомили, що спецслужба вже опрацьовує надані нардепом відомості щодо Юрія Харона.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати