//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Скандали в антикорупційних органах - це підрив ідеї боротьби з корупцією як такою, - Яценюк

Боротьба з корупцією має двосторонній шлях: один бік - це державний примус і невідворотність відповідальності, інший – це реформа економіки і знищення самої бази для корупції

Про це заявив в інтерв’ю журналу "Фокус" лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно нещодавніх скандалів в антикорупційних органах, Яценюк сказав: "Це не внутрішньовідомчі скандали. Це підрив ідеї боротьби з корупцією як такою".

"Це ж фактично іде боротьба за повноваження і компетенцію", - додав він.

Яценюк підкреслив, що Антикорупційний суд – це ще один з елементів антикорупційної реформи: "Але ти не можеш побороти корупцію, не знищивши її основні причини".

"У мене було Антикорупційне бюро чи САП, коли я розірвав всі корупційні газові контракти? Ні, не було. В мене була політична воля. Мені потрібне було НАБУ чи САП, щоби ввести систему «ПроЗорро» в державних закупівлях? Ні. Та ми ж її зробили, правда? Мені потрібне було НАБУ чи САП для того, щоби підвищити заробітні плати в судах, поліції, прокуратурі й на державній службі? Ні. Мені потрібен був Антикорупційний суд для того, щоби зняти десятки регуляцій в українській економіці, а антикорупційні органи для того, щоб провести приватизацію? Ні", - сказав він.

"Це дорога, яка має дві автостради. Одна автострада – це державний примус і невідворотність відповідальності. А друга – це реформа економіки і знищення самих засад, бази для корупції", - підкреслив Яценюк.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати