//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Автори "Плану Маршалла для України" заявляють про значний прогрес у його затвердженні

Автори "Плану Маршалла для України" вважають запропонований Єврокомісією Контракт "Реформи заради інвестицій" важливим кроком у збільшенні інвестиційної підтримки Києва

Про це йдеться у статті авторів ініціативи "План Маршалла для України", колишніх прем'єр-міністрів та нинішніх депутатів парламенту Литви Гедімінаса Кіркіласа та Андрюса Кубілюса "Реформи заради інвестицій: ЄК починає впроваджувати "план Маршалла для України", опублікованій у виданні "Європейська правда".

На їх думку, логіка, запропонована Єврокомісією, подібна до тієї, яку вони просувають в рамках свого "Плану Маршала для України".

"Ми повністю поділяємо думку ЄС про те, що зростання економіки в Україні не відповідає законним прагненням пересічних українців" - зазначають автори ініціативи.

"Саме тому від весни 2017 року ми працювали над ініціативою "Плану Маршала". Разом з українськими колегами ми відвідали чимало столиць: Брюссель, Берлін, Лондон, Париж, Варшаву, Вашингтон, Оттаву та Копенгаген. І ми дуже раді, що після цих дискусій Єврокомісія зробила хороший крок вперед" - додають вони.

Депутати нагадують, що анонсовані на 2018 рік інвестиції ЄС до реального сектору економіки можуть принести в Україну до 16 мільярдів гривень, або 500 млн євро приватних інвестицій. 

"Ми сприймаємо ініціативу щодо Контракту "Реформи заради інвестицій" як стимул об'єднати наші зусилля з міжнародними донорами, партнерами та фінансовими установами, щоб у підсумку зробити інвестиційну підтримку Україні відчутною та помітною, а головне – пов'язаною з прогресом у створенні інвестиційних можливостей та у впровадженні реформ у вашій державі" - пишуть Кіркілас і Кубілюс.

При цьому вони висловили сподівання, що Контракт "Реформи заради інвестицій" знайде своє місце в Україні, а згодом буде схвалений також лідерами міжнародного співтовариства – не лише Євросоюзом, а також G7 та міжнародними фінансовими інституціями.

"Ми повинні визнати, що успіх України є також нашим успіхом. А отже, нам треба бути готовими зробити все можливе та належне, щоби нинішній перший крок, зроблений комісаром Ганом, перетворився на гігантський стрибок для української економіки" - зазначають автори "плану Маршалла для України".

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати