//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Луганщині у шахті стався прорив підземних вод: існує загроза затоплення

На Луганщині у шахті "Золоте" стався прорив шахтних вод, у результаті чого приплив води збільшився до 2 тис. м куб. на годину

Про це повідомляє прес-служба Міністерства України з тимчасово окупованих територій

У результаті події було припинено робити з видобутку вугілля та зупинено проходження гірничих виробок. Наявних потужностей шахти "Золоте” не вистачає для відкачування такого обсягу води, через що рівень затоплення продовжує зростати.

На шахті введено в дію план ліквідації аварії та встановлено цілодобове чергування старшого керівництва шахти "Золоте! та ДП !Первомайськвугілля!. Вживаються заходи для прискорення закупівлі обладнання для посилення водовідливного комплексу шахти.

У керівництві компанії найбільш імовірною причиною значного збільшення обсягів води, яка надходить, вважають прорив води з затоплених шахт "Родіна" та "Первомайська", які розташовані на окупованій території Луганської області та гідрологічно пов’язані з шахтою "Золоте".

  • Нещодавно заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що підтоплення шахти "Юнком" на Донеччині загрожує екологічною катастрофою.
  • Згодом стало відомо, що уряд виділить понад 130 млн гривень для запобігання закриття шахт на Луганщині.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати