live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні слід розмістити американську систему ПРО й прикрити її "Петріотами", - Бадрак

Україна зможе успішно розвиватися лише наслідуючи приклад Ізраїлю або Польщі

Про це письменник та військовий екcперт Валентин Бадрак заявив в ефірі щотижневої програми "Досьє" з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.

"Все залежить від того, наскільки ми зможемо отримати реальну підтримку Заходу. На жаль, Україна довела себе до того, що вона не може самостійного вирішити ці (оборонні - ред.) питання. Якщо б ми перетворилися у плані отримання допомоги на таку країну, як Ізраїль, то у військовому сенсі ми би могли досягти балансу з Росією", - зазначив він.

Іншою моделлю військового розвитку України може бути та, яка апробована Республікою Польща.

"Ми би отримали можливість бути недоторканими. За яких умов? Розмістити військову базу на території України. Наприклад, ту, яка належить до національної системи ПРО Сполучених Штатів Америки. Закрити її "Петріотами", системами протиракетної, протиповітряної оборони. І отримати новітні технології. Ось для України шлях до розвитку", - наголосив екперт.

 

  • Нагадаємо, у цій же програмі Бадрак розповів, ще у 2009 році відкрито попереджав через пресу українську владу з приводу можливого російського збройного вторгнення.

новини партнерів

16 листопада, 2018 п'ятниця

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати