live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більше години у соцмережах негативно впливають на самооцінку жінок, - психологи


фото: kurgan.ru
Жінки, які проводять понад годину на день у соцмережах, часто незадоволені своїм тілом

Про це йдеться у результатах дослідження психолога Мартіна Граффа із колегами з Університету Південного Уельсу, пише портал Британського психологічного товариства.

Мартін досліджував зв'язок між часом, витраченим на соцмережі та проблемами зі сприйняттям свого тіла. У дослідженні брали участь 100 жінок. 

У респонденток запитали, скільки часу щодня вони проводять у Facebook, Instagram, та Pinterest, і за відповідями розподілили на чотири групи. 

У першу групу потрапили жінки, які проводять у соцмережах менше 30 хвилин на день. Далі цей показник у кожній групі збільшувався ще на 30 хвилин. У четверту групу потрапили ті, хто витрачає на соцмережі більше 90 хвилин на добу.

Читайте також: Чому соцмережі роблять нас тривожними, депресивними та самотніми. Пояснюють вчені

Після цього учасницям надали серію анкет, у якмх треба було відповісти на запитання: наскільки вони згодні з поширеним у суспільстві баченням ідеального тіла, наскільки вони стурбовані думкою оточуючих щодо їх тіла та чи мотивовані вони до тренувань.

Дослідники виявили, що жінки, які проводять більше години у соцмережах на день, мають вищі показники у цих категоріях. 

"Ми продемонстрували, що часте відвідування платформ, де люди викладають власні фотографії для порівняння з іншими, пов'язане з нездоровим ставленням до тіла", – зазначає Мартін Графф. 

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати