live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Індія виділила $500 тисяч на відбілювання Тадж-Махалу

Верховний суд зобов'язав уряд Індії повернути одному з найбільш відомих і відвідуваних об'єктів країни – Тадж-Махалу – його початковий білий колір

В Індії пройшли слухання, присвячені комплексу робіт з очищення об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, які ведуться з кінця минулого року, повідомляє Islam-today.

Головну індійську мечеть намагаються очистити від бруду, жиру, пилу, екскрементів птахів і комах. Влада Індії виділила на це $500 тисяч. При цьому хід робіт контролюється Верховним судом країни.

Судді Діпак Гупта і Мадан Локур були приголомшені, коли їм надали зображення брудних плям й інші пошкодження Тадж-Махала, яких із початком відновлювальних робіт стало більше.

"Раніше Тадж-Махал був жовтим, зараз він стає коричневим і зеленим. Це дуже серйозно", - зазначили судді, звертаючись до представників уряду Індії.

У результаті суд дав урядовцям доручення провести консультації з місцевими та міжнародними фахівцями з запобігання подальшої шкоди Тадж-Махалу. Щорічно цю мечеть відвідують близько 7 млн. туристів.

 

 

 

новини партнерів

16 липня, 2018 понеділок

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

14 липня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати