//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До Гриба не доходять ані передачі, ані листи, - батько заручника

Російські слідчі хочуть повністю ізолювати Павла Гриба від суспільства, щоб він визнав звинувачення, яке йому висуває російське слідство

Про це розповів батько заручника Ігор Гриб, передає UATV.

“Останній раз ми, точніше, моя дружина, бачила Павла, коли їздила на суд. Це було три тижні тому, і бачила вона його буквально 1,5 хвилини. Перед тим як повинно було початися судове засідання, тобто, перед тим, як увійшов суддя, і, як це було у всіх попередніх випадках, зробив судове засідання закритим. Тому що, як вони кажуть, там можуть розглядатися якісь секретні моменти”, – говорить батько Павла.

Він переконаний, що це робиться лише з однією метою, щоб повністю ізолювати Павла від суспільства, щоби тиснути на нього, щоб він визнав звинувачення, яке йому висуває російське слідство.

“Ми не отримуємо об’єктивної інформації про стан здоров’я нашого сина. Потрібно як мінімум медичне обстеження, аналізи. Причому, з огляду на хворобу Павла, це має бути повноцінне дослідження, з апаратурою, але такого там немає. Зрозуміло, що російські медики пишуть, що він здоровий”, – розповідає Гриб.

До того ж батько Павла зауважив, що до сина нікого не пускають на побачення.

“Практично за всі 9 місяців тільки 3 рази допустили консулів і адвоката. На всі наші прохання та клопотання, щоби мама відвідала сина, отримували негативну відповідь”, – розповів батько Павла.

Також він наголосив, що до сина не доходять ані передачі, ані листи.

“За увесь час йому від нас дійшов 1 лист, і ми від нього отримали 1 лист перед Новим роком. Ще дивом потрапив до нього лист від українця зі словами підтримки. Його утримують в інформаційному вакуумі, навіть російські газети йому не передають листів”, – сказав Ігор Гриб.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати