//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сейм Литви закликав підтримати Україну на її шляху до ЄС і НАТО

Сейм Литви у вівторок, 8 травня, схвалив декларацію, у якій закликав підтримати Україну на її шляху зближення з ЄС і НАТО

Про це повідомляє Delfi.

"Прагнення України захиститися від агресора і повернути собі окуповані землі, а також створити безпечну, процвітаючу та європейську державу, яка зближується з НАТО і Євросоюзом, є і стратегічною метою Литви.

Литва закликає Польщу і Україну, всіх разом, виступити спільно і зробити все, щоб це стало і найголовнішим прагненням всіх наших партнерів на Заході", - йдеться в прийнятій декларації.

У декларації також мовиться, що необхідно не тільки зупинити агресію Росії в Україні, а й інвестувати в створення успішної держави на східному фланзі Європи.

 "Ми сподіваємося, що і сьогоднішня Росія коли-небудь стане неагресивною і європейською державою. Щоб така перспектива для Росії в майбутньому реалізувалася, сьогодні нам слід спільними зусиллями зупиняти її агресію в Україні і інвестувати в створення "поясу успішних держав" на східному фланзі Європи, починаючи з України", - зазначено в документі.

Цією декларацією литовські парламентарі хотіли віддати шану так званій Конституції Речі Посполитої 3 травня. Ця конституція підкреслювала важливість конституційних цінностей правової держави і прав людини.

"З гаслом" За вашу і нашу свободу "литовці і поляки, українці та білоруси, євреї й татари, люди інших національностей на наших землях йшли захищати європейські ідеали конституції 3 травня (...) Сьогодні ми закликаємо спадкоємців творців конституції 3 травня зробити все , щоб всі держави, що розташовані на землях Республіки Обох Народів (Речі Посполитої - Ред.), мали можливість стати частиною вільної і єдиної Європи", - йдеться в декларації.

  • Раніше автори "Плану Маршалла для України", литовські політики Гедімінас Кіркілас та Андрюс Кубілюс заявляють про значний прогрес у його затвердженні.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

25 травня, 2019 субота

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати