live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Знайди дешевше: В Україні випустили додаток для порівняння цін у супермаркетах

В Україні створили мобільний додаток для порівняння цін у супермаркетах

Про це повідомляє ain.

Українська команда на чолі із Сергієм Щербаненко та Анною Кармазіною, технічним та генеральним директором компанії Sannacode створили додаток Costless. Він дозволяє порівняти ціни у супермаркетах та визначити найменший чек. 

Додаток доступний для скачування у Google Play, а найближчим часом він з'явиться для iOS. 

null

Для того, аби почати роботу із сервером, користувачу необхідно вибрати список покупок. Далі загальну вартість корзини можна порівняти у супермаркетах. Зараз Costless працює з кількома великими мережами Києва - "Ашан", "Фуршет", "МегаМаркет", Novus, Fozzy та іншими. Представники проекту зазначають, що ведуть перемовини з магазинами "АТБ", "Фора" та "Еко Маркет". Протягом найближчих 3 місяців команда планує додати до бази ще три мережі. 

null

Ціни у додатку оновлюються автоматично один раз в тиждень, акції - раз у два дні. Також у додатку можна відправити чек товару, щоб актуалізувати його вартість. За відправлення чеків сервіс буде надсилати бонуси за спеціальною програмою. Ці бонуси можна буде конвертувати у передплатні картки торгових мереж або у реальні гроші - на телефонний рахунок, або на картку. 

Зараз у розробці знаходиться кошик покупок, реалізація яких надасть можливість планувати, підбирати, зберігати та ділитися списками покупок.  Поки Costless працює лише у Києві. За межами столиці його планують запустити у липні 2018 року.

новини партнерів

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

14 липня, 2018 субота

13 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати