live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Знайди дешевше: В Україні випустили додаток для порівняння цін у супермаркетах

В Україні створили мобільний додаток для порівняння цін у супермаркетах

Про це повідомляє ain.

Українська команда на чолі із Сергієм Щербаненко та Анною Кармазіною, технічним та генеральним директором компанії Sannacode створили додаток Costless. Він дозволяє порівняти ціни у супермаркетах та визначити найменший чек. 

Додаток доступний для скачування у Google Play, а найближчим часом він з'явиться для iOS. 

null

Для того, аби почати роботу із сервером, користувачу необхідно вибрати список покупок. Далі загальну вартість корзини можна порівняти у супермаркетах. Зараз Costless працює з кількома великими мережами Києва - "Ашан", "Фуршет", "МегаМаркет", Novus, Fozzy та іншими. Представники проекту зазначають, що ведуть перемовини з магазинами "АТБ", "Фора" та "Еко Маркет". Протягом найближчих 3 місяців команда планує додати до бази ще три мережі. 

null

Ціни у додатку оновлюються автоматично один раз в тиждень, акції - раз у два дні. Також у додатку можна відправити чек товару, щоб актуалізувати його вартість. За відправлення чеків сервіс буде надсилати бонуси за спеціальною програмою. Ці бонуси можна буде конвертувати у передплатні картки торгових мереж або у реальні гроші - на телефонний рахунок, або на картку. 

Зараз у розробці знаходиться кошик покупок, реалізація яких надасть можливість планувати, підбирати, зберігати та ділитися списками покупок.  Поки Costless працює лише у Києві. За межами столиці його планують запустити у липні 2018 року.

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати