live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британський стартап “продає” фото "ідеального життя" усім, хто бажає похизуватися

У мережі з'явився сайт, який нібито продає гарні фотографії, готові для публікації в Instagram

Про це повідомляє ВВС.

Веб-сайт Life Faker ("Несправжнє життя") продає готові фото, які можна видати за знімки свого життя. Тут можна придбати готові пакети у різних категоріях зі спокусливими назвами: "Дивіться на мою відпустку і плачте від заздрощів", "Моя сексуальна дівчина / мій сексуальний хлопець", "Моє неймовірне тіло". Щойно ви натиснете на пакет для скачування, на екрані спливає вікно з даними про зв'язок між соцмережами і психологічними проблемами.

"Чи відчували ви на собі тиск соцмереж?" - питає клієнтів Life Faker, а далі повідомляє: "Ви не один. 62% людей почуваються невдахами, порівнюючи себе з іншими в інтернеті".

Згідно з дослідженнями британських вчених, найгірше впливає на психічне здоров'я мережа Instagram. За нею слідом ідуть Snapchat i Facebook.

Отже, Life Faker - це сайт, чия справжня мета показати, яким чином соцмережі шкодять психічному здоров'ю та самооцінці. А запустив цей сайт лондонський стартап Sanctus.

"Ми хотіли привернути увагу до деяких нездорових моделей поведінки у соцмережах і показати, як вони впливають на наше психічне здоров'я", - каже Джордж Беттані, один із засновників Sanctus. Він розповідає, що започаткував цю справу разом із діловим партнером Джеймсом після того, як довго боровся з тривогою, що накопичилася за три роки роботи в іншому бізнесі.

null

null

null

Все по темі

новини партнерів

24 вересня, 2018 понеділок

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати