//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британський стартап “продає” фото "ідеального життя" усім, хто бажає похизуватися

У мережі з'явився сайт, який нібито продає гарні фотографії, готові для публікації в Instagram

Про це повідомляє ВВС.

Веб-сайт Life Faker ("Несправжнє життя") продає готові фото, які можна видати за знімки свого життя. Тут можна придбати готові пакети у різних категоріях зі спокусливими назвами: "Дивіться на мою відпустку і плачте від заздрощів", "Моя сексуальна дівчина / мій сексуальний хлопець", "Моє неймовірне тіло". Щойно ви натиснете на пакет для скачування, на екрані спливає вікно з даними про зв'язок між соцмережами і психологічними проблемами.

"Чи відчували ви на собі тиск соцмереж?" - питає клієнтів Life Faker, а далі повідомляє: "Ви не один. 62% людей почуваються невдахами, порівнюючи себе з іншими в інтернеті".

Згідно з дослідженнями британських вчених, найгірше впливає на психічне здоров'я мережа Instagram. За нею слідом ідуть Snapchat i Facebook.

Отже, Life Faker - це сайт, чия справжня мета показати, яким чином соцмережі шкодять психічному здоров'ю та самооцінці. А запустив цей сайт лондонський стартап Sanctus.

"Ми хотіли привернути увагу до деяких нездорових моделей поведінки у соцмережах і показати, як вони впливають на наше психічне здоров'я", - каже Джордж Беттані, один із засновників Sanctus. Він розповідає, що започаткував цю справу разом із діловим партнером Джеймсом після того, як довго боровся з тривогою, що накопичилася за три роки роботи в іншому бізнесі.

null

null

null

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати