//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міносвіти опрацьовує стандарти української мови для іноземців

Міністерство освіти і науки України пропонує на загальний розгляд Державний стандарт з української мови як іноземної

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Держстандарт уніфікує систему вимог до володіння українською мовою й містить чіткий перелік комунікативних вмінь і навичок на кожному рівні (від А1 до С2, згідно з Загальноєвропейськими Рекомендаціями мовної освіти) з усіх видів мовної діяльності (слухання, читання, писання, говоріння).

Документ опрацьований з метою єдиного підходу до розробки нових навчальних програм, створення сучасних підручників з української мови як іноземної, підготовки словників, відкриття україномовних програм і мовних центрів.

Це обумовлено, зокрема, тим, що в рамках Болонського процесу, до якого Україна приєдналась у 2005 році, щорічно зростає кількість програм обміну між українськими і зарубіжними університетами. Внаслідок цього зростає кількість іноземних студентів, які бажають вивчити українську мову. Разом з тим, збільшується кількість академічних організацій (наприклад, Кембриджський університет, Берлінський університет імені Гумбольдта, Український інститут у Лондоні та інші), які дають можливість іноземцям вивчати українську мову.

Наявність єдиних державних стандартів до рівня володіння українською мовою як іноземною (Стандарт) зможе стати основою для організації й проведення сертифікованого екзамену (Діагностика) і основою для введення документу єдиного зразка (Сертифікат), що підтвердить рівень володіння українською мовою.

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

21 березня, 2019 четвер

21 березня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати