//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Сполучених Штатах обговорюються санкції проти реакційних українських чиновників, - ЗМІ

У Вашингтоні точаться розмови про санкції проти чиновників, які гальмують реформи, зокрема з партій коаліції у Верховній Раді, які не приймають необхідних для реформ законів

Про це повідомляє ТСН із посиланням на три незалежні джерела, "обізнані з процесом".

Колишній спеціаліст інституту США з регіонального розвитку Стівен Нікс називає найбільшою зміною в Україні за останні 10 років появу національної гордості та самосвідомості. "У світі багато проблем, кожна з яких змагається за увагу Конгресу США та Білого дому, але я можу запевнити вас, що виходячи з усіх розмов на Капітолійському пагорбі – з сенаторами та членами палати представників – Україна залишається дуже важливим американським союзником", - заявив аналітик Міжнародного республіканського інституту.

Водночас експерти у США наголошують, що в Україні змінилося суспільство, але не політики. "Звичайно, фахівці бачать, хто що робить в Україні. Найпомітніше – що МВФ не дав зараз протягом року жодного траншу через те, що Україна не виконала головної умови: незалежний антикорупційний суд", - заявив аналітик Атлантичної ради Андерс Аслунд.

За інформацією трьох різних обізнаних із процесом місцевих джерел, у Вашингтоні останнім часом точаться розмови про санкції проти чиновників, які гальмують реформи. Наразі є підстави непокоїтися представникам партій, котрі складають коаліцію у Верховній Раді, але не приймають необхідних для реформ законів. Конкретні імена можуть пролунати через місяць-півтора. 

Деякі українські політики пропонують Вашингтону ввести санкції проти окремих співвітчизників. У посольстві України в Сполучених Штатах про такі ініціативи знають, як і про основне джерело їх походження. "Стосовно санкцій проти українців чи українських компаній – я знаю, що такі дискусії вже ведуться десь півтора роки, мабуть. І в основному привозять ці ідеї з пропозиціями таких санкцій до Вашингтона українські політики", - пояснив посол Валерій Чалий. Утім, конкретних прізвищ не озвучує і він.

Можливі дати запровадження обмежувальних заходів озвучуються різні, однак не всі вірять, що ці розмови призведуть до конкретних дій. "Я не чув серйозних дискусій щодо цього. Я думаю, що зараз фокус уваги – на антиросійських санкціях, адже чітко зрозуміло, що вони мають бажаний ефект", - твердить Стівен Нікс.

 

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

15 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати