live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Прокурори у справі генерала Гриняка не хотіли прийняти докази захисту, - адвокат

Прокурори у справі генерала МВС Володимира Гриняка намагалися під надуманим приводом відмовитись прийняти докази, що були зібрані стороною захисту

Про це адвокат генерала Гриняка Станіслав Іваницький написав у Facebook:

"Сьогодні прокурори по справі намагалися під надуманим приводом відмовитись прийняти докази, що були зібрані стороною захисту.

Нагадаю, що перед тим, прокурор аж 7 разів звертався до сторони захисту із запитами про надання вищевказаних доказів.

Однак, такі його передчасні запити нами ігнорувались, оскільки положення ч.6 ст.290 КПК України дають стороні захисту процесуальну можливість відкласти надання прокурору наявних доказів до моменту повного завершення ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, які зібрані органом досудового розслідування.

Така наша цілком адекватна реакція на передчасні запити прокурора, змусила його навіть звернутися до суду з безпідставним клопотанням, яким він просив зобов'язати сторону захисту негайно відкрити наявні у нас докази.

Сьогодні вже настав останній день терміну, який був відведений судом для нашого ознайомлення з матеріалами провадження. Отже, прийшов час реалізувати наше законне право на вручення прокурору зібраних нами доказів.

Однак, прокурор спочатку категорично відмовлявся приймати такі докази, чіпляючись до мізерних та не суттєвих недоліків. А саме, технічної помилки у даті документа (фото додається).

Цікаво знати, як же тоді повинна була діяти сторона захисту, при наявності такого колосального масиву помилок, що допущені слідчим та прокурором, які нами систематично виявлялися під час ознайомлення з матеріалами провадження. Коли, наприклад, нумерація одного аркушу виправлялася п'ять разів, або коли аркуш з однаковим змістом дублювався три рази поспіль з різними порядковими номерами!!!

Важливим є й те, що чинний КПК України не містить жодної імперативної норми з приписами щодо оформлення доказів, які надаються стороною захисту. Тобто документи, що за власною ініціативою сторони захисту, були акуратно зібрані в 3 томи загальною кількістю близько 700 аркушів, можливо було просто надати "насипом", банально склавши їх у пакети. Адже навіть у такому випадку, прокурор був би зобов'язаний прийняти наші письмові докази та включити їх до матеріалів кримінального провадження..

Все ж таки, після жорстоких сперечань, нам вдалося переконати прокурора у необхідності прийняти надані нами матеріали.

Дуже хочеться вірити, що дослідивши наші переконливі докази, співробітники ДСР ГПУ зрозуміють безпідставність висунутих пану Гриняку обвинувачень, та виправлять свою фатальну помилку, відмовившись від їх підтримання. Мабуть, це єдиний шлях, який дасть співробітникам ДСР ГПУ гідно вийти з тупикового становища, де вони опинилися, абсолютно безпідставно висунувши непричетній особі підозру, у скоєнні особливо тяжких злочинів, до яких ця особа не має жодного відношення.

Я щиро вдячний вам, друзі, за підтримку і за увагу до моїх публікацій по цій темі. Довга і виснажлива епопея боротьби за дотримання наших прав на стадії досудового розслідування - підійшла до завершення.

Про те, як надалі будуть розвиватися події, я обов'язково розповім вам, після нетривалої перерви"

null

 

 

 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати