//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні близько 30% фальшивих довідок про вакцинацію, - ЮНІСЕФ

У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) заявляють, що кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні складає близько 30%

Про це Радіо Свобода заявила медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова.

“Тобто в нас не лише охоплення щепленням невисокі, а ще й можна звідти прибрати кількість цих фальшивих довідок. Ми робили велике опитування як ЮНІСЕФ – цифри на диво високі. Тому я остерігаюсь, що якщо в нас запровадять “силовий” метод вакцинації, то він призведе лише до ще більшого зростання фальшивих документів”, – заявила Булавінова.

Експерт ЮНІСЕФ додала, що зараз у зв’язку із спалахом кору в Україні охоплення вакцинацією проти кору значно підвищилося.

“Люди стали в черги у поліклініки, щоб отримати вакцини. На кінець року охоплення було близько 95-97%, можна відняти фальшиві довідки, але все одно охоплення підвищилось”, – сказала вона.

  • Нещодавно на брифінгу з нагоди старту Європейського тижня імунізації в Україні заступник міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина повідомила про впровадження нової методології розрахунку вакцин, який передбачає планування потреби у вакцинах на три роки вперед. 
  • Повідомлялося також, що вперше за останні 7 років в Україні наявна достатня кількість вакцин, щоб охопити імунізацією всі вікові групи, які цього потребують. 
  • Всесвітня організація охорони здоров'я закликає Україну підвищити рівень вакцинації до 95%.

 

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати