live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Екс-голова Державної екоінспекції не вписав до декларації майно на 4,6 млн


фото: REUTERS
Екс-очільник Державної екологічної інспекції Андрій Заїка не задекларував майна на суму понад 4,6 млн грн

Про це повідомляє НАЗК. 

За інформацією агенства, у декларації за 2015 рік Заїка не вказав власну земельну ділянку в Ялті, ділянку дружини на Київщині  та 3 земельні ділянки матері в Київській та Чернігівській областях. Також не задекларував автомобілі дружини Mazda 5 і матері Nissan Qashqai та дохід від продажу свого прогулянкового катера.

У декларації за 2016 рік посадовець не вказав автомобіль Peugeot 2008, придбаний його матір’ю цього ж року, а також дохід, отриманий нею та дружиною від продажу об’єктів нерухомого та рухомого майна: двох земельних ділянок, житлового будинку, квартири, бази відпочинку та двох автомобілів.

В обох деклараціях Заїка не зазначив фінансові зобов’язання перед банком за кредитним договором, які виконав лише у 2017 році. Також, за результатами перевірки встановлено, що посадовець отримував від Нацбанку ліцензію на здійснення інвестицій за кордоном.  

У поясненні НАБУ Заїка підтвердив, що придбав корпоративні права за кордоном, однак якої компанії  – не вказав. Загалом у кожній декларації чиновника виявлено незадекларованого майна на суму більше 4,6 млн грн. 

новини партнерів

3 червня, 2020 середа

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати