live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Екс-голова Державної екоінспекції не вписав до декларації майно на 4,6 млн


фото: REUTERS
Екс-очільник Державної екологічної інспекції Андрій Заїка не задекларував майна на суму понад 4,6 млн грн

Про це повідомляє НАЗК. 

За інформацією агенства, у декларації за 2015 рік Заїка не вказав власну земельну ділянку в Ялті, ділянку дружини на Київщині  та 3 земельні ділянки матері в Київській та Чернігівській областях. Також не задекларував автомобілі дружини Mazda 5 і матері Nissan Qashqai та дохід від продажу свого прогулянкового катера.

У декларації за 2016 рік посадовець не вказав автомобіль Peugeot 2008, придбаний його матір’ю цього ж року, а також дохід, отриманий нею та дружиною від продажу об’єктів нерухомого та рухомого майна: двох земельних ділянок, житлового будинку, квартири, бази відпочинку та двох автомобілів.

В обох деклараціях Заїка не зазначив фінансові зобов’язання перед банком за кредитним договором, які виконав лише у 2017 році. Також, за результатами перевірки встановлено, що посадовець отримував від Нацбанку ліцензію на здійснення інвестицій за кордоном.  

У поясненні НАБУ Заїка підтвердив, що придбав корпоративні права за кордоном, однак якої компанії  – не вказав. Загалом у кожній декларації чиновника виявлено незадекларованого майна на суму більше 4,6 млн грн. 

новини партнерів

26 жовтня, 2020 понеділок

26 жовтня, 2020 понеділок

25 жовтня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати