live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На виставці інновацій в медицині показали нові вітамінні комплекси. Новини компанії

На виставці "Інновації в медицині - здоров'я нації" представили нові вітамінні комплекси

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Ще на початку 60-х років минулого століття американський квантовий хімік і біохімік, який є єдиним в світі двічі лауреатом Нобелівської премії Лайнус Карл Полінг, започаткував новий напрямок нетрадиційної медицини — ортомолекулярний. Це збереження здоров'я та лікування захворювань через використання речовин, що містять вітамін С. Саме такі сучасні вітамінні комплекси ОРТОМОЛ для дітей, дорослих та старшого покоління представила компанія ПЕ-КО на спеціалізованій виставці "Інновації в медицині - здоров'я нації".

"В кожному вітамінному комплексі, який спрямований на певний вид проблеми, саме проблеми здоров'я, міститься добова норма тих вітамінів, мікроелементів, мікронутрієнтів і всього, що необхідно людині отримати за добу. Тому що погана екологічна обстановка, стреси, - все це впливає сильно на людину", - наголосив керівник відділу продажу Микола Ніколайчук. 

А цього року лінійка вітамінних комплексів розширилась. Нова продукція розрахована на підтримку організму спортсменів та людей, які ведуть активний спосіб життя.

"Достатньо відомі люди, олімпійські чемпіони їх використовують. Чемпіони світу і чемпіони Європи. Але, якщо ми відійдемо від спортивної складової - це багато відомих людей, телеведучі програм новин, які також використовують нашу продукцію. Вони звертаються до нас, тому що знають, що наш інтернет магазин - офіційний", - зауважив Ніколайчук.

Вживання препаратів, кажуть представники компанії, додають бадьорості та енергії. У повному обсязі підтримують в організмі склад мінералів, жирних кислот та інших активних елементів. У Сполучених Штатах ортомолекулярну медицину офіційно визнали терапевтичним методом лікування та доповненням до традиційної. На території України офіційним представником торговельної марки є компанія Ортомол.Лайф.

Все по темі

новини партнерів

22 вересня, 2018 субота

21 вересня, 2018 п'ятниця

22 вересня, 2018 субота

21 вересня, 2018 п'ятниця

20 вересня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати