//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні невдовзі може з'явитися нове законодавство щодо трудової міграції


фото: Погляд
Фракція "Народний фронт" ініціює напрацювання нового законодавства щодо трудової міграції

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак під час брифінгу 22 травня, передає сайт "НФ".

За словами Бурбака, держполітика у сфері зовнішньої трудової міграції повинна складатися з кількох ключових компонентів.

"Це зменшення темпів трудової міграції українців за кордон через економічне зростання і підняття соціальних стандартів.  Друге – це підтримка тісного зв‘язку з тими громадянами України, які вже працюють за кордоном. І третє, - найголовніше, - створення передумов для повернення наших трудових мігрантів до України",  - наголосив керівник фракції.

Минулого тижня Бурбак звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з  пропозицією створити єдиний орган виконавчої влади з питань державної політики у сфері трудової міграції.

Бурбак також зазначив, що у парламенті сформовано міжфракційне депутатське об‘єднання, яка займатиметься питанням трудової міграції.

"Ми разом з громадськими організаціями будемо напрацьовувати законодавство про трудову міграцію, яке буде відповідати сучасним викликам і буде дійсно орієнтоване на трудових мігрантів та членів їх сімей. Адже діючий закон є рамковий і він не працює", - зазначив Максим Бурбак.

У свою чергу Директор ГО "Інститут актуальних досліджень" Михайло Басараб зазначив, що за даними соціологічного опитування КМІС, наступні півроку мають намір емігрувати  понад 900 тисяч осіб.

"Сподіваюся, що після створення міжфракційного об`єднання, Прем’єр-міністр, Кабінет Міністрів України ухвалить рішення про формування єдиного центру в структурі виконавчої влади для впровадження системної державної політики щодо питань трудової міграції", - сказав Михайло Басараб.

  • Нагадаємо, кількість іноземців, які приїжджають на роботу до Литви, цього року збільшилася більш ніж удвічі в основному за рахунок українців.

новини партнерів

‡агрузка...

21 травня, 2019 вівторок

21 травня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати