live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко відкрив Бескидський тунель - частину Пан'європейського транспортного коридору

У четвер, 24 травня, президент Петро Порошенко урочисто відкрив відреставрований Бескидський тунель, який є частиною міжнародного транспортного коридору Трієст–Любляна–Будапешт–Братислава–Ужгород–Львів

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Потяг, який ви бачите, із залізничними вагонами, збудованими за останні 2 роки, везе українську руду до Словаччини. Дуже важливо, що Україна стає надійним транзитером не лише енергоносіїв, але й вантажів. Цей тунель - частина міжнародного транспортного 1,5 тис. км коридору Трієст–Любляна–Будапешт–Братислава–Ужгород–Львів. Львів і Трієст - зараз разом. Це надзвичайно важлива дорога для економіки України, символ ефективної співпраці з ЄС, збільшення надходжень до бюджету, створення нових високооплачуваних робочих місць", - заявив Порошенко.

Президент наголосив, що реконструкція Бескидського тунеля - найбільший інвестиційний проект за часи незалежної України.

В урочистій церемонії також взяли участь представники Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Бескидський тунель побудований 1886 року і є другим за довжиною залізничним тунелем в Україні. Він розташований між станціями Бескид і Скотарське Мукачівської дистанції Львівської залізниці (Ужгородська дирекція). Північний портал тунелю розташований на території земель Опорецької сільської ради Сколівського району Львівської області, а південний - у Воловецькому районі Закарпатської області. Тунель проходить під головним карпатським вододільним хребтом.

Загальна довжина тунелю становить 1764,5 м. Він пролягає на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Висота пролягання тунелю над рівнем моря - 800 м. Приблизно на середині тунелю підйом змінюється спуском.

новини партнерів

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати